Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 35 ürün bulunmaktadır.

Milk Shake Ürünleri

Milk Shake ürünleri saç rengini tazelenmesi ve yenilenmesi, beyazların kapatılması, saç ve saç derisi bakımı için tasarlanmış ürünlerdir. Milk Shake saç boyaları süt proteinleri, ay çekirdeği yağı ve bal ile zenginleştirilmiş içerikleri sayesinde yalnızca saç renginin değiştirilmesinde değil, saç derisinin nemlendirilmesinde de büyük rol oynar. Uzun ömürlü saç renklerine kavuşmaya yardımcı olan Milk Shake saç boyaları, saçlardaki beyazları kapatmaya ve saçlara parlaklık kazandırmaya da katkı sağlar. Tüm saç boyası ürünleri içerisinde renk sabitleyici bakım kremi ve renk sabitleyici şampuan paketleri de yer almaktadır.

Milk Shake Chantilly Hair Cream, durulanmayan köpük krem tüm saç tipleri için üretilmiş dengelemeye ve korumaya yardımcı Milk Shake ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

Milk Shake Ürün Fiyatları

Milk Shake fiyatları ürün boyutlarına ve ürün özelliklerine göre değişmektedir. Tüm Milk Shake saç boyaları recete.com kullanıcılarına özel indirimli fiyat avantajıyla satışa sunulmuştur.

Milk Shake Renk Seçenekleri Neler?

Açık kestane dore, açık kestane yoğun kızıl, koyu kumral egzotik, orta kumral bakır dore, ultra blond açık sarı, açık kestane egzotik, orta kumral, orta kumral dore, sarı, siyah, koyu kestane, orta kestane, açık kestane, koyu kumral, orta kumral küllü ve açık kumral küllü renkleri Milk Shake renkleridir.

Milk Shake Ürün Setleri Neler?

Milk Shake 7.1 Orta Kumral Küllü + Hair Cream 50ml Set ve Milk Shake 6 Koyu Kumral + Hair Cream 50ml Set gibi oluşturulmuş, durulanmayan bakım ve onarım köpüğü hediyeli Milk Shake saç boyası ürünleridir. Ayrıca tüm saç boyası ürünleri içerisinde 1 adet evde uygulama klavuzu, 1 adet 40 ml milk color, 1 adet 60 ml developer emulsion, 1 çift eldiven, 1 adet 10 ml color maintainer shampoo ve 1 adet 10 ml color maintainer conditioner paket bulunmaktadır.