Özellik Filtreleme
Markalar
CosmedCosmed (1)
PhytoPhyto (1)
SyossSyoss (3)
TaftTaft (1)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Saç Tipi
Kuru (1)
Yükleniyor..

Keratin Bakımı

$mrk$ $opf$ Keratin saç bakımı için en iyi keratin kremi ve keratin spreyi Recete'de. $mrk$ $opf$ Keratinli saç kremi ile saçta keratin bakımı için hemen tıklayın.

Saç Bakımı Özel Bakım Keratin Bakımı modellerinde 6 Ürün kayıt bulundu.
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

Keratin Bakımı

Saçlara sürekli olarak yapılan şekillendirme ve kuaför işlemleri nedeniyle ilerleyen zamanlarda yıpranma ve kırılma sorunları ile karşı karşıya kalmak kaçınılmaz bir sondur. Saçların keratin dokusuna verilen hasar, saçların dökülmesine, kopmasına ve canlılığını yitirmesine neden olur. Saçların esnekliğini ve nemini kazanarak yeniden sağlıklı olmalarını sağlamak için keratin bakımı yapılması çok önemlidir. Saç derisinde, tırnaklarda ve dişlerde bulunan bir madde olan keratin, yıpranmalara ve zamanın etkilerine karşı dayanıklılığı arttırmaya olanak sağlıyor. Eğer saçlarınızda sürekli olarak elektriklenme, şekil almama ve kolay kırılma gibi problemlerin arttığını gözlemliyorsanız, saçınızın ana maddesi olan keratinin zarar gördüğüne kanaat getirebilirsiniz. Keratin bakımı sunan çeşitli şampuan, saç kremi ve maskeleri saçlarınızda yenilenmeye ve parlaklık kazanmaya destek olabilir.

Keratin Bakımın Avantajları

Saçlarınıza uyguladığınız keratin bakımı sayesinde uygulamanın hemen sonrasında saçlarınızdaki olumlu değişim yaşanabilir. Sprey, köpük, yağ, krem ya da şampuan gibi ürünlerin içerisindeki keratin, birkaç uygulamadan sonra saçlarınızın daha kolay taranmasına yardımcı olurken aynı zamanda yıpranan tellerin yatışarak yumuşaklık kazanmasına da olanak sağlayabilir. Yıpranmış ve dökülmeye eğilimli saçlarınızı kökten uca bakım sunan ürünler, düzenli kullanım sonrasında saçlarınızın doğal ve sağlıklı görünümünü kazanmasına yardımcı olabilir.

Düzenli Kullanım Sonrasında Gözle Görülür Sonuçlar Elde Edin

Saçlarınızın ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız öncelikle saçlarınıza uyguladığınız şekillendirme gibi ısıya maruz bırakan işlemleri azaltmalısınız. Aynı zamanda saçlarınızın problemlerini tespit ederek buna uygun bir şampuan ve saç kremi almalısınız. Gerek öneri gerekse de kendi araştırmalarınız sonucunda satın alacağınız keratin içerikli bir ürünü düzenli bir şekilde kullanarak saçlarınızın eski haline gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Saçlarınızın ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm kazanması için en az haftada bir kere uygun gördüğünüz bir saç maskesini yapmayı da unutmamalısınız.