Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Hamilton
Yetkili Satıcısı

Hamilton Toddler SPF50+ Lotion 250ml

Barkod : 9313501072218
|  
0 Ortalama Puan
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorumlar  |
Yorum Yap

Satış Fiyatı

1.125,00 TL
Tavsiye Et
Ürün Açıklaması

Stok Kodu : 10077006

Parfüm İçermez
Yetkili Satıcısı

Hamilton Toddler SPF50+ Lotion 250ml

Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon

Alerjik potansiyeli en düşük seviyede tutularak çocuk ve 6 ay üstü bebekler için özel geliştirilmiş, hassas ve yüksek koruma sağlamaya çalışan bir formüldür. Parfüm, lanolin ve renklendirici içermez. Genç ciltlerin bakımı için Aloe Vera ve E Vitamini içerir. Sürülmesi kolay ve cildi nemlendirmeye yardımcı yapısı ile yüzde ve tüm vücutta her gün kullanıma uygundur. Suya 4 saat dayanıklı formül, deniz/havuz aktivitelerinde çocukların cildini güneşin zarar verici UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin korumaya yardımcıdır.

 

Kullanım Şekli:

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce temiz cilde eşit bir şekilde uygulayınız. Her 4 saatte bir uzun süre yüzmenin, kurulanmanın ardından tekrarlanmalıdır.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
Ürüne Özel Kampanyalar
<a href="https://www.recete.com/gunes-bakimi?brand=7">Avene Plaj Çantası Hediye</a>
1-31 Temmuz tarihleri arasında, 2 adet Avene güneş ürünü alımlarında geçerlidir. Her üye kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve üye girişi zorunludur. Stoklara sınırlıdır. Hediye ürün 100 TL değerindedir.
<a href="https://www.recete.com/gunes-bakimi?brand=3">La Roche Posay After Sun 100ml Hediye</a>
1-31 Temmuz tarihleri arasında, 2 adet La Roche Posay güneş ürünü alımlarında geçerlidir. Her üye kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve üye girişi zorunludur. Stoklara sınırlıdır. Hediye ürün 250 TL değerindedir.
<a href="https://www.recete.com/gunes-bakimi?brand=2">Bioderma Plaj Çantası Hediye</a>
1-31 Temmuz tarihleri arasında, 2 adet Bioderma güneş ürünü alımlarında geçerlidir. Her üye kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve üye girişi zorunludur. Stoklara sınırlıdır. Hediye ürün 100 TL değerindedir. Kampanyaya Photoderm Pediatrics serisi dahil değildir.