Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 13 ürün bulunmaktadır.

Hangi Dentiste Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

Ağız kokusunu gidermeye ve sabah taze bir nefesle uyanmanıza destek probiyoktikli diş macunu ile öne çıkan Dentiste markası, gücünü bitki özlerinden almaktadır. Markanın farklı diş macunu seçeneklerini detaylı olarak sitemizden inceleyebilir ve kendiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz. Ağız kokusu için diş macunu markası olarak öne çıkmakla birlikte, ürün seçenekleri arasında tartar, plak oluşumu, diş eti hassasiyeti gibi pek çok sorunun çözümüne destek alternatifler bulunmaktadır.

Dentiste Ürünleri Ne İşe Yarar?

Dentiste diş macunlarının tüm çeşitleri öncelikli olarak ağız kokusunu gidermeye yardımcı formüle sahiptir. Gün boyu tükürük bezleri aktif çalışarak ağız içerisindeki bakteriler ile savaşırken, gece uyku esnasında tükürük bezleri daha yavaş çalışmakta olup, ağız içi bakteriye daha açık hale gelir. Markanın diş macunları, gece boyunca bu bakterilerin oluşumunun önüne geçmeyi ve sabah daha ferah bir nefesle uyanmanızı destekler.

Ağız Kokusu için Dentiste Ürünleri

Ağız kokusu, kişinin kendisinde tedirginlik yaratırken, çevresinde ise rahatsızlık uyandırır. Bu sorunun ortadan kaldırılması için pek çok marka, birbirinden farklı ağız bakım ürünleri sunar. Burada önemli olan, soruna geçici bir çözüm ya da kokuyu örtmeye yönelik ürün kullanımından ziyade, ağız kokusuna neden olan problemi gidermektir. Dentiste ürünleri içeriğindeki doğal bitki özleri, probiyotik ve çinko ile ağız kokusuna neden olan bakterilerin önüne geçmeye yardımcıdır. Diş hassasiyeti, diş eti hassasiyeti, tartar ve plak oluşumu gibi ağız ve diş sorunlarında destekleyici etki ile günlük kullanıma uygundur.

İndirimli Dentiste Ürün Fiyatları

Dentiste markası, kullanıcılarına farklı diş ve dişeti sorunlarına yönelik diş macunu seçenekleri sunmaktadır. Bu ürünlerin her birinin fiyatı değişmektedir. Sitemizin ağız bakım ürünleri kategorisinden markaya tıklayarak tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Sürekli güncellenen indirim ve kampanya dönemlerimizi takip ederek, markanın tüm ürünlerini uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

En İyi 5 Dentiste Ürünü

Markanın kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğu 4 farklı diş macunu bulunur. Premium Care & Probiotic Concept, tartar oluşumunun önüne geçmeye yardımcı diş macunudur. İçeriğindeki çinko ve bitkisel özler, tartarla mücadele etmenizi, ağız kokusu sorununu aşmanızı destekler. Dentiste Premium & Natural White diş macunu ise ağız bakımına destek etkisinin yanı sıra daha beyaz dişlere sahip olmanızda yardımcı üründür. Dentiste Nighttime Sensitive diş macunu, SLS, FLORÜR, GLUTEN ve PARABEN içermeyen özel formülü ile hassas dişlerde rahatlamayı destekler. Nighttime Herbapeutic Diş Macunu ise yine hassas dişlere yönelik şekilde formüle edilmiş olup, gece boyunca ağız içerisinde oluşabilecek bakterilerin önüne geçmeye yardımcıdır.