Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 15 ürün bulunmaktadır.

Bioder Ürünleri Ne İşe Yarar?

Bioder, konsantre formülü ile epilasyon sonrasında 3 günlük kullanımla, tüylerin azalmasına ve incelmesine yardımcı olur. Bitkisel yağ karışımına sahip olan formülü ile tüylerin azalmasını desteklemesinin yanı sıra epilasyon sonrası hassaslaşan cildin yumuşaması ve ipeksi bir görünüme kavuşmasına da destek olur.

Bioder Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Bioder genel olarak tüy azaltmaya yardımcı formülleri ile bilinmekle birlikte markanın, sir ağda, tüy dökücü krem , intim jel, karınca yumurtası yağı başta olmak üzere pek çok ürün seçeneği bulunur.

Bu ürünler arasında yalnızca kadınların ya da yalnızca erkeklerin kullanıma uygun olarak formüle edilmiş seçenekler de sunulmaktadır.

Tüm Cilt Tiplerine Uygun Bioder Ürünleri

Markanın hem tüy azaltmaya yardımcı hem de ağda ve tüy dökücü krem seçenekleri arasında hassas ciltlere özel olarak üretilmiş ürünler bulunmaktadır. Bazı ürünlerinde ise normal ciltler için olduğu belirtilmiştir. Bu ibarelerin yer almadığı diğer ürünlerde ise tüm cilt tipleri için uygundur açıklaması yer alır.

Sitemizin ilgili kategorisinde Bioder markasına tıklayarak, tüm ürün seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilir ve cilt tipinize uygun alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Bioder Bitkisel Sirli Bant Ağda 12 Adet, hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olan ürün seçenekleri arasındadır.

En Çok Tercih Edilen 5 Bioder Ürünü

Bu markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında tüy azaltmaya yardımcı formüllerin yanı sıra, istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılacak pek çok ürün yer alır.

En çok tercih edilen 5 ürünü sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bioder Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü Krem, hızlı ve pratik bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır.

Erkeklere Özel Tüy Dökücü Krem, özel formülü ile erkek tipi tüyleri kısa sürede dökmeye yardımcıdır. Bitkisel Sirli Bant Ağda 12 Adet, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

Intim Care Liquid Cleansing Gel, özel bölgelerin temizliğinde kullanılmaktadır. Biocure Body Cream 130ml, vücut için tüy azaltıcı kremdir.

Bioder Ürün Fiyatları

Bioder , kullanıcılarına, zengin ürün seçeneği sunan bir markadır. Bu nedenle her ürünün fiyatı değişmektedir.

Sitemizin ilgili kategorisinden tüm ürün seçeneklerini inceleyebilir, kampanya ve indirimleri değerlendirebilirsiniz.