Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 232 ürün bulunmaktadır.

Hangi Bambino Ürünleri Alınmalı?

Bambino, biberonları sağlam yapıları ve renkli dizaynlarıyla tercih edilebilecek ürünler arasındadır. Kauçuk yapısıyla bebeklerin diş kaşınması problemine çözüm olmayı amaçlayan diş kaşıma aparatları, bebek bakımının önemli bir parçası olan tırnak kesme aparatları, uygun fiyatlarıyla emzik kapları ve mama kaşıkları Bambino ürünleri arasında öne çıkan ve tercih edilebilecek ürünlerdir.

Bambino Ürünleri Kaç Yaş İçindir?

Bambino ürünleri doğumdan itibaren kullanılabilecek bebek bakım ürünleridir. Prematüre ve 0-6 aylık bebekler için damaklı ve damaksız emzikler, ek beslenme için biberonlar, süt dişleri için diş kaşıyıcılar bulunur. 6-18 aylık bebekler için gece emzikleri, biberonlar Bambino ürünleri arasındadır. Ayrıca her yaş bebek ve çocuklar için kulak pamuğu, ıslak mendil gibi ürünler bebek ve çocuk bakımını hem hijyenik hem pratik kılmaya yardımcı ürünlerdir. Her yaştan anneler için üretilen farklı göğüs yapılarına uyumlu silikon göğüs ucu, göğüs pompası, göğüs pedleriyle yetişkinlere uygun ürünler de sunulmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Bambino Ürünleri

Bambino Silikon Biberon Emziği, Tırnak Makası, Bambino Yenidoğan Islak Havlu, Bebek Kulak Çubuğu ve Sulu Diş Kaşıyıcı kullanıcıların beğenisi toplayan ve en sık tercih edilen ürünlerdir.

Bambino Ürünlerinin Özellikleri

Bambino biberonları PP ve cam olmak üzere farklı malzemelerden üretilen ve farklı hacim seçenekleriyle kullanıcıya sunulan ürünlerdir. Tırnak bakım setleri, bebeklerin hassas tırnak yapılarına uygun pratik bir çözüm sunmayı hedefler. Bambino ıslak havlu ve kulak pamukları doğal içeriğiyle bebek cildine zarar vermeden bakım yapma olanağı sunar. Diş kaşıyıcılar, oyuncak formuyla ve dondurularak kullanıldığında bebeklerin dişlerini rahatlatan özellikleriyle sulu kaşıyıcılar şeklinde satışa sunulmuştur. Anneler için üretilen göğüs pedleri, ciltte rahatsızlık hissi uyandırmadan akan sütün emilmesine yardımcı olur, süt sağım pompaları ise manuel ve otomatik seçenekleriyle rahat bir deneyim yaşatmayı amaçlar.

Bambino İndirimli Ürün Fiyatları

Bambino ürünleri %15 indirim ve 10 TL – 100 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmuştur.