Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Youngblood Markasına Ait Ürünleri

Mineral makyaj malzemeleri markası, kurucusunun doğadan aldığı ilham ve deneyimleri ile üretim yapmaktadır. Mineral makyaj ürünleri tarafından tercih edilen marka, yüz, göz, dudak makyaj ürünleri ve bu ürünlerin uygulanmasına uygun şekilde tasarlanmış makyaj ekipmanlarını kullanıcıları ile buluşturur.

Yüz makyajı için sunulan Youngblood ürünleri, fondöten, kapatıcı, allık, highlighter ve makyaj bazı şeklindedir. Kapatıcı, aydınlatıcı, eyeliner, dipliner, göz farı, kaş farı ve kalem seçenekleri kusursuz göz makyajınızı destekler.

Ruj ve dudak kalemleri birbirleri ile uyumlu renkleri ile makyajınızda bütünlük sağlamanıza yardımcı olurken, makyaj fırçası ve kalemtıraş çeşitleri ürünlerin kolay uygulanması içindir.

Youngblood Ürün Fiyatları

Young Blood ürünlerinin her bir kategoriye ait seçeneklerinin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Reçete makyaj ürünleri kategorisinden marka seçiminizi yaparak, ürün fiyatlarını inceleyebilir, kampanya ve indirimleri takip ederek, makyaj malzemesi alışverişinizi daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Youngblood 'ın Hangi Makyaj Ürünleri Tercih Edilmeli?

Markanın makyaj ürünlerini seçerken, cilt tipinizi, makyaj tarzınızı, günlük ya da özel gün makyajı seçiminizi ve cilt tonunuzu göz önünde bulundurmanız önerilir.

YoungBlood Brow Artiste Auburn Brow Kit 3gr markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olup, kaş makyajında kullanılır.

YoungBlood Gel Liner Black Orchid 3gr, göz makyajında markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Anti Shine Mattifier 7gr yüz makyajı ürünlerinden biri olup, parlamayı önlemeyi destekler. Karma ve yağlı ciltler için özel olarak üretilmiştir.

Pressed Mineral Blush Temptress Blush 3gr, allık seçenekleri arasında tercih edilmektedir.

Youngblood Fondöten Renkleri Nelerdir?

Young Blood makyaj ürünleri arasında en çok çeşide sahip olan seçeneklerden biri fondötenlerdir. Farklı cilt renkleri için üretilen bu ürünler arasından cilt tipinize ve cilt tonunuza uygun olan alternatifi seçmeniz önerilir.

Fondöten seçenekleri, koyu buğday tenler, çok koyu bronz tenler, koyu tenler, açık tenler gibi ara tonlar sunar.