Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

En İyi Smiley Baby Ürünleri Nelerdir?

Bir anne tarafından kurulan Smiley Baby markası, bebeklerin ve çocukların ağız bakımına yönelik tamamen doğal ürün seçenekleri sunmaktadır. Bebekler ve çocuklar diş macunlarını yuttuğu için içeriğin yetişkin ürünlerine göre daha fazla önem taşıdığının bilincinde olan markanın ürünleri NATRUE Belçika merkezli Uluslararası Sertifikasyon Kuruluşu tarafından sertifikalandırılmıştır. Bio Smile Diş Macunu 50ml Aloe Vera ve Muz 0-3 Yaş markanın en çok tercih edilen diş macunu seçenekleri arasında yer alır. %100 doğal ve organik içeriklidir. Bio Smile Diş Macunu 75ml Nane Papaya ve Aloe Vera ise Smiley Baby markasının yetişkinler için ürettiği diş macunu alternatifleri arasındadır. İçeriğindeki doğal maddeler, dişleri beyazlatmaya, plak ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Smiley Baby Ürün Fiyatları Ne Kadar?

Smiley Baby markası anne bebek ürünleri ile öne çıkar. Bu ürünler arasında diş macunu ve diş fırçası seçenekleri yer alır. Marka genel olarak ulaşılabilir fiyatlarla, her annenin bebeği için en uygun ve kaliteli ürüne ulaşmasına olanak sunar. Reçete anne bebek ürünleri kategorisinden markaya tıklayarak tüm ürünleri keşfedebilir, kendiniz ve bebeğiniz için uygun ürün seçeneklerini kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Smiley Baby Bebek Ürünleri

Smiley Baby bebek ürünleri, bebeklerin ve çocukların ağız bakımına yönelik formüller üretir. Markanın bebek ürünleri arasında parmak diş fırçası seçenekleri öne çıkar. Bebekler için sertifikalı organik diş macunu seçenekleri ise karışık meyve, aloe vera – muz gibi çocukların hoşuna gidecek tatlara sahiptir.

Smiley Baby Ürün Çeşitleri

Anne – bebek ürünleri ana kategorisinde, bebek ağız bakımı ürünleri ile dikkat çeken Smiley Baby, yetişkinler için de ağız bakımına yönelik seçeneklere sahiptir. Organik diş macunu üretimi yapan markanın beyazlatıcı etkiye sahip alternatiflerinin yanı sıra, anti plak etkiyi destekleyen Bio Smile Diş Macunu 75ml Nane Hindistancevizi ve Aloe Vera ürünü de tercih edilmektedir.