Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Sensodyne Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Ağız bakımının önde gelen markası Sensodyne kullanıcılarına diş macunu, diş fırçası, ağız bakım suları başta olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok ürün seçeneği sunmaktadır. İlk olarak diş ve diş eti hassasiyetine yönelik ürünleri ile öne çıkan marka, bu seçeneklerin yanı sıra onarım, beyazlatma gibi pek çok farklı etkiye destek ürün alternatiflerine sahiptir.

En İyi Sensodyne Ürünleri Hangileri?

Markanın en iyi ürünlerinin başında Sensodyne diş beyazlatıcı ürün seçenekleri yer alır. Hassasiyet ve Güçlü Diş Etleri İçin Diş Macunu , günlük kullanım için uygun olup, özellikle sıcak ve soğuk yiyecek ve içeceklerin tüketimi esnasında dişlerinde rahatsızlık hissedenlerin tercihlerinden biridir.

Diş minesinin bakımına yönelik diş macunu seçenekleri markanın öne çıkan diğer ürünleri arasında yer almaktadır. Çocuklar ve yetişkinler için farklı ürün seçenekleri de mevcuttur.

Sensodyne Fiyat İndirimleri

Diş ve diş eti bakımının önde gelen bu markası kullanıcılarına farklı sorunlara yönelik destekleyici ürün seçenekler sunar. Bu çeşitlilik fiyatlara da yansımaktadır. Sensodyne fiyat detaylarına Reçete ağız bakım ürünleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Markanın tüm ürünlerinde geçerli ve sürekli güncellenen kampanyaları inceleyebilir, ağız bakım ürünleri alışverişinizi daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sensodyne Diş Beyazlatıcı Ürünler

Sensodyne diş beyazlatıcı ürün seçeneklerinin başında diş macunları yer almaktadır. Promine serisi, diş ve dişeti onarımına yönelik formülünün yanı sıra diş beyazlatmayı destekleyici içeriğe sahiptir.

Hassas dişlere özel daha etkili diş macunu seçenekleri arasında da beyazlatıcı seçenekleri sunulmaktadır. Diş macunlarının tamamı günlük kullanıma uygundur.

En Sık Tercih Edilen 5 Sensodyne Ürünü

Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti 75ml markanın en çok tercih edilen diş macunlarının başında gelmektedir.

Florürlü diş macunu, Onarım ve Koruma 75 ml, Ferah Nefes 100 ml, Promine Onarım Beyazlatıcı 75 ml diş macunu markanın en çok tercih edilen ilk 5 ürünü arasındadır.