Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Şelale Ürünleri Nelerdir?

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri çatısı altında üretim yapan Şelale markası kullanıcılarına aseton, oje temizleyici ve gül suyu seçenekleri sunar.

Markanın gül suyu, alkolsüz formülü ile cilt ve yüz temizliğinde tercih edilir. İçeriğindeki gül aroması ile ferahlık hissini desteklerken, cilt temizliğinin yanı sıra gözenekleri sıkılaştırmaya ve kırışıklık meydana gelmesini engellemeye yardımcıdır. Gül aroması ve distile edilmiş su ile üretilmiştir.

Oje temizleyici ürünleri ise aseton ve asetonsuz oje temizleyici olmak üzere farklı seçenekler sunar.

Hangi Şelale Ürünleri Kullanılmalı?

Şelale ürünleri arasından cilt bakımına yönelik ürün seçimi yapmak isteyenler için gül suyu önerilir. Markanın gül suyu, cildi temizlemeye yardımcı etkisinin yanı sıra tonik olarak da kullanılabilmektedir.

Oje temizleme amacı ile markanın ürünlerini tercih edecekler içinse besleyici aseton seçenekleri bulunur.

Şelale Ürün Fiyatları

Şelale markasının cilt ve tırnak bakımı için sunduğu ürünlerin her birinin fiyatı değişmektedir. Her kullanıcının rahat ulaşabileceği fiyat politikasını benimsemiştir.

Reçete ana sayfa üzerinden arama kutusuna marka adını yazarak tüm ürünlere ulaşabilir, ilgilendiğiniz ürünlere kampanyalı seçeneklerle sahip olabilirsiniz.

En Sık Tercih Edilen Şelale Tırnak Ürünleri

Tırnak ürünlerinin sevilen markası, oje temizleme esnasında tırnakların yıpranmasını ve sararma gibi istenmeyen durumları önlemeyi destekleyici formüller sunar.

Şelale Besleyici Aseton Çilek 120ml, markanın en çok tercih edilen oje çıkarıcı seçenekleri arasında yer alır. Çilek kokusu, asetonun ağır kokusuna maruz kalmadan ojelerinizi temizlemenizi desteklerken, ürünün içeriğinde tırnak besleyici maddeler bulunur.

Besleyici Aseton Nilüfer ve Besleyici Aseton Leylak ise farklı koku alternatifleri sunmakta olup, çilek kokulu ürün gibi tırnaklarınızdaki ojeyi temizlerken, tırnak bakımınızı desteklemektedir.

Şelale Asetonsuz Losyonlu Oje Temizleyici ise, aseton kullanmak istemeyenler için ojelerin kolayca tırnaktan temizlemesini destekleyen ürün seçenekleri arasındadır. Losyonlu formülü, tırnakların yıpranmasının önüne geçmeye çalışır.