Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 88 ürün bulunmaktadır.

Ocean Takviye Ürünleri

İnsan vücudu yapısı gereği zaman zaman enerji kayıpları yaşayabilir. Enerji kayıplarının en temel sebepleri içinde de vücudun ihtiyacı olan vitamini alamamasıdır. Bu gibi durumlarda bazı takviyelere ihtiyaç duyulur.

Ocean, bu takviye ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan markalardan biridir. Omega-3, D vitamini, C vitamini, b12 gibi önemli takviyeler üreten marka, kişilerin ihtiyacı olan desteği sağlar. Ocean multivitamin desteği vücudun ihtiyacı olan vitaminleri tek bir ürün içinde sunar. Ocean multivitamin fiyat seçenekleri ve diğer ürünler hakkında bilgi almak için RECETE üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Ocean Takviye Ürünleri Nelerdir?

Ocean, insan vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri takviye etmek için birçok ürün piyasaya sunar. Omega-3 gibi vücudun kendi kendine üretemedikleri, takviyeler yolu ile alınır. Omega-3 vücutta depolanamadığı için arada bir değil düzenli olarak takviye şeklinde alınması tavsiye edilir. Hangi sıklıkta ve ne kadar tüketilmesi gerektiği hakkında bir uzmandan destek alabilirsiniz. Omega-3 eksikliği yaşayan kişilerin; tırnak kırılmaları, cilt kuruması, saç derisinde dökülme, konsantrasyon ve uyku problemleri gibi sorunları ortaya çıkar.

Ocean Balık Yağı, bu sorunların ortadan kaldırılması için alınacak en önemli takviye gıdalardan biridir. Vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminlerden biri de D3 vitaminidir. Ocean vitamin d3, vücudunuzu hastalıklara karşı korumaya destek olur. Kemik sağlığını korumaya önemli oranda destek olan bir vitamindir. Kemiklere güç verir ve oluşabilecek bir şeker hastalığı riskini de azaltır. Ocean D3 K2 adlı ikili ürün takviyesi olarak da üretilir.

Ocean c vitamini; özellikle soğuk algınlıklarını önlemede ve soğuk algınlığı tedavisinde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Ocean vitamin c 1000 mg her saşesinde C vitamini barındırır. Ayrıca C vitaminine ek, 50 mg turunçgil bioflavonoidleri ve 750 mcg beta karoten içerir. Turunçgil bioflavonoidleri, narenciyelerde bulunan doğal bitki pigmentidir. C vitamini ile beraber kullanımı önerilir.

Ocean d vitamini; D vitamini içeren takviye gıdadır. Ürünün içeriğinde yer alan D vitamini kemiklerin korunmasına yardımcı olur. Kas fonksiyonunun korunmasına, dişlerin korunmasına katkı sağlar. Renklendirici ve tatlandırıcı içermeyen D vitamin, sprey formundadır. Ocean d vitamini 600, yüksek miktarda D vitamini içerir. D vitamini yağda çözünebilen bir vitamin türüdür ve formülünde kullanılan zeytinyağı ilavesi ile D3'ün emiliminin artmasını sağlar. Ocean d vitamini 400 takviyesi sayesinde vücunt direnci artırılır ve hastalıklara karşı koruma sağlanır.

ocean b12 1000; enerji oluşum metabolizmasına destek olan Ocean Methyl B12 dilaltı Sprey formundadır. Normal kırmızı kan hücresinin oluşumuna destek verir. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasını sağlar. Homosistein metabolizmasına ve bağışıklık sistemi fonksiyonuna katkı sağlar.

Ocean, vitamin desteği ile en iyi takviye çözümlerini üretir. Ocean vitamin desteği ile vücudunuzun ihtiyacı olan takviyeyi sağlayabilirsiniz. Ocean markasına ait vitamin takviyeleri, vitamin takviyesi almak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Ocean vitaminler; B, C, D, K vitaminleri ve multivitamin takviyeleri olarak sıralanabilir. Eğer vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin takviyesini karşılamk istiyorsanız, öncelikle bir doktora danışmanız ve sonrasında hangi vitamini takviyesine ihtiyacınız varsa, Ocean marka ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ocean Vücut İhtiyaçlarına Uygun Sağlık Takviyeleri

Ocean markası sadece vitamin ve mineral takviyeleri değil daha pek çok konuda üretim yapan bir markadır. Ocean bir çok konuda destek olan sağlık dostu markadır. Sağlığınıza iyi gelecek birçok ürün seçeneği sunar. Bağışıklık sisteminin güçlenmesini, kemiklerin korunmasını, kalp krizinin önüne geçilmesini ve daha birçok ihtiyacı karşılamaya yönelik üretilen takviye gıdalar, vücut sağlığını en üst seviyede tutmayı amaçlar.

Ocean bebekler, çocuklar ve yetişkinler için birçok takviye seçeneği sunar. Ocean d vitamini bebekler için üretilen takviye gıdalardan biridir. Bebeklerin ihtiyacı olan D vitaminini dışardan almalarını sağlayan Ocean, en iyi ürünler ile sizi bir araya getirir.

Ocean Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Ocean takviyeleri farklı formlarda üretilir. Bu formların kullanım şekilleri de birbirinden farklıdır. Tablet ve kapsül formda olan Ocean ürünleri su ya da sıvı ile yutarak alınır. Çiğnenebilir formda olan ürünler ise ağız yolu ile çiğneneme yolu ile tüketilir.  Saşe formdaki ürünler ise üzerinde yazan direktifler doğrultusunda kullanılır. Dilediğiniz Ocean takviyesine recete.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ocean Vitamin Fiyatları

Ocean takviyeleri; form ya da içeriklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Ürünlerin büyüklüğü, miktarı, kullanım amacı, yaş aralığı gibi bazı kriterleri vardır. Bu kriterler Ocean takviyesi fiyatlarını etkiler. Ocean takviyesi almadan önce ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz gerekir.

Bunlar dışında yaşınız, cinsiyetiniz ya da bünyenize göre Ocean takviyesi seçebilmek için öncelikle bir uzmana danışmalısınız. Doktorun size önerdiği uygun olan gramaj ve formdaki Ocean takviyesini kullanabilirsiniz. Ocean d vitamini fiyat seçenekleri ve diğer tüm Ocean takviyeleri hakkında bilgi almak için RECETE’yi tercih edebilirsiniz.