Özellik Filtreleme
Markalar
MustelaMustela (10)
ABCDermABCDerm (1)
AveenoAveeno (1)
BabeBabe (2)
BiobabyBiobaby (3)
BioNikeBioNike (2)
ChiccoChicco (1)
NiveaNivea (1)
SebamedSebamed (4)
TrukidTrukid (2)
Yükleniyor..
Cilt Tipi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Ürün İçeriği

Mustela Bebek Şampuanları

Mustela $mrk$ $opf$ Konak şampuanı ve birçok $mrk$ $opf$ bebek şampuanı çeşidinde, bebeğiniz için en iyi ürünler Recete 'de. En iyi $mrk$ $opf$ bebek şampuanı çeşitleri burada!

Seçimleriniz
10 ÜRÜN
Markalar
Mustela Anne Bebek Bebek Bakımı Bebek Şampuanları modellerinde 10 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

Mustela Bebek Şampuanı

Anne – Bebek ürünlerinin en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Mustela, şampuan seçenekleriyle de bebeklerin hassas cildine ve saçlarına hitap edecek formüller sunar.

Mustela bebek şampuanları cildi rahatlatmaya yardımcı olur, banyo suyunun kurutucu etkisini azaltmayı destekler. Saçta ve ciltte kullanılabilen bu şampuanlar, bu bölgelerin tamamını nazikçe temizler. Cildin yağ ve su dengesine zarar vermeyen şampuan çeşitleri, pH nötr yapısında olup, sabun içermemektedir.

Mustela bebek şampuanı çeşitleri, bebeklerin farklı cilt yapısına ve saç yapısına sahip olduğu bilinci ile üretilmekte olup, annelere zengin bir ürün yelpazesi sunar.

Her bebeğin cildi hassas olmakla birlikte, bazı bebekler çok kuru cilt yapısına sahiptir. Mustela Stelatopia Cleansing Gel, aşırı kuruluk sorununa yönelik şampuandır.

Normal cilde sahip bebekler için Mustela bebek şampuanı seçenekleri arasında Mustela Gentle Bebek Şampuanı yer alır. %95 doğal içeriği ile annelerin ilk tercihlerinden biridir.

Mustela Soothing Cleansing Gel ise çok hassas ciltlerde dahi rahatlıkla tolore edilebilir formüle sahiptir. %98 doğal kökeni ve %0 parfüm içeriği sayesinde bebeğinizin saçlı deri ve vücudunu nazikçe temizler.

Mustela Bebek Şampuanı Fiyatları

Mustela bebek şampuanı kategorisinde farklı gramajlarda ve içeriklerde ürün seçenekleri sunar. 150 ml, 200 ml, 300 ml, 400 ml ve 500 ml şampuanların her birinin fiyatı farklıdır.

Anne bebek ürünlerini evinizden çıkmadan güvenilir bir şekilde tamamlamak için recete.com adresini ziyaret edebilir, arama kutusuna Mustela bebek şampuanı yazarak markanın tüm çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Avantajlı alışveriş için kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Mustela Bebek Şampuanı Yeni Doğan Bebekler İçin Uygun Mu?

Mustela bebek şampuanları içerisinde yer alan çok hassas ciltler için üretilen seçeneklerin tamamı doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

Mustela Foam Shampoo For Newborns ise özellikle yeni doğan bebekler için üretilmiştir. Yeni doğan bebeklerin saçlı derisini nazikçe temizlemeye yardımcı olan bu şampuan köpük forma sahiptir. Dilediğiniz sıklıkta kullanabileceğiniz bu şampuan, doğal içeriği ile bebek cildine uygundur.

Mustela Bebek Şampuanı Göz Yakıyor Mu?

Mustela bebek şampuanı ürünleri göz yakmayan formülle üretilmiştir. Parfüm ve sabun içermeyen şampuanlar, bebeklerin cildi tarafından rahat tolore edilmektedir. Ancak bazı bebeklerin gözleri daha hassas olabileceği için kullanmadan önce anneler deneme yapmayı tercih eder.

Göz yakmayan Mustela bebek şampuanı kullanımında dahi, ürünleri uyguladıktan sonra cildi ve saçları şampuandan arındırdığınıza emin olmanız önerilir. Göze direkt temasta, bol suyla durulamanız yeterlidir.