Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Luxy Bio Ürün Çeşitleri

Luxy Bio , yüz ve saç bakımı için ürünler üreten bir markadır. Şampuan, cilt bakım serumu, yüz yağı ve misel sular gibi günlük cilt ve saç bakımında yardımcı olmayı hedefleyen ürünler, Luxy Bio ürün çeşitleridir.

Luxy Bio Ürün Fiyatları

Luxy Bio fiyatları ürün boyutlarına ve ürün seçeneklerine göre değişen bir yelpazeye sahiptir. İndirimli fiyatlardan faydalanmak için recete.com sitesini ziyaret edebilir, siparişinizi verebilirsiniz.

Cilt Bakımı İçin Hangi Luxy Bio Ürünlerini Tercih Etmeli?

Luxy Bio Gül serisi, Gül özleriyle cildin pH dengesini korumaya, arındırmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı cilt bakım ürünleri serisidir. Ayrıca gözenekleri arındırarak sıkılaşmaya da katkı sağlayan Luxy Bio Gül özlü ürünleri, cilt lekeleri ve kuruluk şikayeti olan herkes için tercih edilebilir ürünlerdir. Extraordinary Rose Water, Extraordinary Rose Face Oil, Extraordinary Rose Natural Soap, Extraordinary Micellar Water ürünleri bu seri içerisinde yer alır.

Luxy Bio Lavanta serisi ürünleri, antioksidan ve antiseptik özellikli Lavanta bitkisinin özleri sayesinde akne, enfeksiyon gibi cilt problemleriyle savaşmada ve ciltteki toksinlerden arınmada en etkili tercihlerden biridir. Fabulous Lavender Water, Fabulous Lavender Natural Soap, Luxy Bio Fabulous Lavender Face Oil, Luxy Bio Fabulous Micellar Water lavanta serisi içerisinde yer alan ürünlerdir.

Cilt tipi ve ihtiyacına göre doğru Luxy Bio ürününü seçmek, kullanıcıların maksimum verim almasına olanak sağlamaktadır.

İndirimli Luxy Bio Ürünleri Hangileri?

Recete.com’a özel indirimli Luxy Bio ürünleri uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulmuştur. İndirimli ürünler aşağıdaki gibidir:

Luxy Bio Extraordinary Micellar Water

Luxy Bio Extraordinary Rose Natural Soap

Luxy Bio Extraordinary Rose Water

Luxy Bio Fabulous Lavender Natural

Luxy Bio Fabulous Micellar Water

Luxy Bio Rose Keratin Shampoo

Luxy Bio Fabulous Lavender Water

Luxy Bio Fabulous Lavender Face Oil