Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Mustela (4)
Lierac (5)
Babe (1)
BioNike (2)
Bio-Oil (3)
Elancyl (4)
Incia (3)
Moos (1)
Radix (1)
Marka Serileri Bilgi
Cilt Tipi Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi

Lierac Çatlak Bakımı

Lierac Çatlak Bakımı için çatlak kremi ve ilgili ürünler recete.com ayrıcalığı ile en uygun fiyatlarla satışta.En uygun fiyatlı Çatlak kremi ürünleri sitemizdedir.

Seçimleriniz
5 ÜRÜN
Markalar
Lierac Vücut Bakımı Vücut Bakım Ürünleri Çatlak Bakımı modellerinde 5 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    Çatlak Kremi

    Vücudu baştan sona saran bir örtü görevi gören cilt; gelişim ve ergenlik döneminde hızlı kilo alıp vermeye dayalı ani değişimler ile karşı karşıya kalır. Bu durumlar nedeni ile pek çok kadında; kalça, karın, bacak, baldır ve göğüs gibi yerlerde çatlak sorunu meydana gelir.  Ciltte oluşan bu deformasyon, ilerleyen zamanlarda makyaj malzemeleri ile kapatılamayacak boyutlara ulaşır. Özellikle kilo alıp verme nedeni ile oluşan çatlaklar, ilk olarak morarma şeklinde bir görünümde olur ve daha sonra beyaz renkte deride yer edinir. Yaz döneminde sıcakların etkisi ile esmerleşen çatlaklar, ciltte daha net görünür.

    Çatlak Kremi

    Çatlak sorunun henüz kesin bir çaresi bulunmasa da üretilen özel krem, losyon ve jeller sayesinde bu görünümü azaltmak mümkündür. Zayıflama döneminde çatlaklara karşı önlem almak amacı ile çatlak karşıtı kremlerden yararlanabilir ve çatlak riski en aza indirebilirsiniz. Çatlak bakımı kategorisinde yer alan çatlak karşıtı serum, çatlak bakım kremi, nemlendirici yağ gibi ürünler arasından cildinize en uygun olanlarını bütçenize uygun fiyatlar eşliğinde hemen sepete ekleyebilirsiniz. Ayrıca siteyi düzenli olarak takip ederek avantajlardan ve indirimlerden de faydalanabilirsiniz.