Özellik Filtreleme
Markalar
LieracLierac (6)
MustelaMustela (3)
BabeBabe (1)
Bio-OilBio-Oil (2)
MoosMoos (1)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

Lierac Çatlak Bakımı

Lierac $mrk$ $opf$ Çatlak Bakımı Kremi çeşitleri, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle Recete.com'da. İndirimli ürünleri kaçırmayın!

Seçimleriniz
6 ÜRÜN
Markalar
Lierac Vücut Bakımı Vücut Bakım Ürünleri Çatlak Bakımı modellerinde 6 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

Lierac Çatlak Kremi

Fransız markası olan Lierac, çatlak sorununda formülleri ile öne çıkar. Lierac çatlak kremi ve serumu ile hem çatlak önleme hem de oluşumu sonrasında giderme için destekleyici ürün seçenekleri sunmaktadır. Çatlak görünümünü önlemeye yardımcı ürünlerin en çok tercih edilenlerinden biri Lierac Phytolastil Gel’dir. Ürünün tekli ve ikili set olarak satışı yapılmaktadır.

Lierac Phytolastil Serum ise çatlakların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. 8 hafta boyunca düzenli kullanım önerilir. Lierac çatlak kremi seçenekleri arasında öne çıkan ürünlerdendir. Tekli ve ikili set seçenekleri bulunur.

Her iki ürünü bir arada kullanmak isteyenler içinse Lierac Phytolastil Gel 200ml + Serum 75ml Set avantaj sağlamaktadır. Her iki ürünü denemek isteyenlerin ilk tercih ettiği set seçeneğidir.

Lierac Çatlak Kremi Fiyatları

Lierac çatlak kremi jel ve serum formlarda üretilmektedir. Markanın tekli ürünlerinin fiyatı içeriğine göre değişmekle birlikte, aynı üründen ve farklı ürünlerden oluşan setleri de tercih edilmektedir. Ürünü ilk kez deneyecek olanlar tekli ürünleri daha sık tercih ederken, kullanım sonrası oluşan memnuniyet ile genellikle setlerin satın alındığı görülmektedir. Recete.com üzerinden Lierac çatlak kremi seçeneklerini inceleyebilir, kampanyalardan yararlanarak alışverişinizi ekonomik hale getirirken, çatlak sorununuzun giderilmesine destek olabilirsiniz.

Lierac Çatlak Kremi Ne İşe Yarıyor?

Lierac çatlak kremi çeşitleri hem çatlakların önlenmesine hem de oluşumundan sonra çatlak görünümünün azaltılmasına destek olacak formüle sahiptir.

Jel formdaki Lierac Çatlak Kremi de bitkisel içeriğe sahiptir. Özellikle çatlak oluşumu öncesinde önlem almak için kullanılır.

Lierac Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır?

Lierac çatlak kremi göğüs, karın, kalça ve basen bölgelerinde oluşan çatlakların oluşumunun önlenmesine yardımcıdır. Günde 1 defa, çatlak oluşumuna meyilli bölgeye uygulanması yeterlidir. Düzenli kullanım önerilmektedir. Jel formu, yağsız dokusu ile cilt tarafından kolay emilmeye yardımcı olur. Kullanım sonrasında giysiler rahatlıkla giyilebilir.

Lierac Phytolastil Serum ise 8 hafta boyunca sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez sorunlu bölgeye uygulanmalıdır. Nazikçe masaj yaparak uygulanan ürün cilt tarafından hızlıca emilebilir. 8 haftanın sonunda etkileri görülmeye başlar.