Özellik Filtreleme
Markalar
BiodermaBioderma (19)
LieracLierac (6)
VichyVichy (9)
AveneAvene (18)
NuxeNuxe (18)
CaudalieCaudalie (14)
AveenoAveeno (1)
BabeBabe (9)
BioNikeBioNike (12)
BioxcinBioxcin (1)
CeraVeCeraVe (8)
CosmedCosmed (10)
DarphinDarphin (21)
Day2DayDay2Day (1)
DermalDermal (3)
DucrayDucray (6)
FilorgaFilorga (6)
JowaeJowae (6)
JuveraJuvera (1)
MoosMoos (1)
MuradMurad (2)
NeostrataNeostrata (10)
SebamedSebamed (6)
SkincodeSkincode (13)
StoriceStorice (1)
SVRSVR (17)
TopicremTopicrem (12)
UriageUriage (14)
Yükleniyor..
Marka Serileri
Yükleniyor..
Cilt Tipi
Hassas (2)
Normal (2)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

La Roche Posay Yüz Nemlendiriciler

La Roche Posay $mrk$ $opf$ Yüz nemlendirici krem ürünleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla bu sayfada. $mrk$ $opf$ Yüz kremi çeşitleri için tıklayın.

Seçimleriniz
16 ÜRÜN
Markalar
La Roche Posay Cilt Bakımı Yüz Bakımı Yüz Nemlendiriciler modellerinde 16 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 

La Roche Posay Nemlendirici Çeşitleri

Cilt bakımının en çok tercih edilen markaları arasında yer alan La Roche Posay, eksiksiz bir bakım için mutlaka kullanılan nemlendirici seçenekleriyle de farklı cilt tiplerine hitap etmektedir. La Roche Posay nemlendirici , markanın farklı serileri altında kullanıcılar ile buluşturulur.

Effaclar, Kerium, Hydreane, Hydraphase, Toleriane serilerinin her biri farklı cilt sorunlarına yönelik formüller içeren nemlendiriciler sunar. Bu kremler, cilt bakım rutininde yer alacak renksiz formların yanı sıra makyaj sırasında kullanılacak renkli nemlendirici seçenekleri de bulunur.

La Roche Posay Nemlendirici Fiyatları

La Roche Posay nemlendirici seçenekleri farklı seriler altında satışa sunulmuştur. Bu nemlendiricilerin her birinin fiyatı farklıdır.

Recete.com cilt bakım ürünleri kategorisinden La Roche Posay nemlendirici seçeneğine tıklayarak markanın tüm kremlerinin fiyatlarını görebilirsiniz. Güncel kampanyalardan yararlanarak, cilt bakımı alışverişinizi daha ekonomik şekilde tamamlayabilirsiniz.

La Roche Posay Nemlendirici Çeşitleri Kaç Ml?

La Roche nemlendirici çeşitleri 40 ml ve 50 ml olarak satışa sunulmuştur. Yoğun formüle sahip bu nemlendirici seçenekleri az miktarda uygulandığı için uzun süre kullanılır.

Cilt Tipine Göre La Roche Posay Nemlendirici Çeşitleri Hangileri?

La Roche Posay nemlendirici kremleri, cildin ihtiyacı olan nemi sağlarken, farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarını gözeterek formüle edilir. Her bir seri farklı içeriklere sahip kremler sunar.

Cilt kusurlarının görünümüne karşı destekleyici olan ürün La Roche Posay Effaclar Duo+ 40 ml’dir. Günlük cilt bakım rutininiz sırasında kullanabileceğiniz bu nemlendirici , aynı zamanda makyaj bazı görevi görür.

Sivilceye eğilimli ciltlerde nemlendirmeye yardımcı La Roche Posay nemlendirici Effaclar Duo+ Unifiant Light 40ml’dir.

Şiddetli kuruluk sorunu yaşayanlar için La Roche Posay Kerium DS Creme 40 ml, cildin yatışmasını destekler. Yağsız yapısı, kuruluğu giderirken sebum üretiminin artmasının önüne geçmeye çalışır. Nem oranı dengelenen cilt eski esnekliğine kavuşabilir.

Kuru ve hassas cilt tipi için La Roche Posay Hydreane Riche 40 ml formüle edilmiştir.

La Roche Posay Hydreane Legere 40ml ise karma, hassas ve normal ciltlere uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. Nemlendiricinin içeriği dünyada en fazla Selenyum oranına sahip olan La Roche Posay Thermal Su ile zenginleştirilmiştir.

La Roche nemlendirici, ciltte ferahlama, rahatlama ve güçlenme sağlamaya yardımcı olur. Zamansız yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmaya çalışır. Yağlı his bırakmayan formülü, kullanım sonrası ciltte pürüzsüz bir his yarattığı için makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Parabensiz içeriği, bakım sırasında cildin zararlı maddelere maruz kalmasının önüne geçer.