Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 14 ürün bulunmaktadır.

Juvera Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Juvera markasının ürünleri, tüm vücutta kullanılabilen bakım ve onarım kremleridir.

Hangi Juvera Ürünü Tercih Etmeliyim?

Juvera Keraderm Roughness Elimination Cream (Keraderm Onarıcı Vücut Bakım Kremi), Juvera markasının sevilerek kullanılan ve faydası kullanıcılar tarafından onaylanmış ürünüdür. Vücut bakımı ve onarımında tercih edilebilecek Juvera ürünlerinden biridir. Nemlendirilmiş, yenilenmiş bir cilde kavuşmaya yardımcı Juvera Keraderm Roughness Elimination Cream, kuru, normal veya yağlı cilt tipine sahip kullanıcıların tümü için tercih edilebilir içeriğe sahiptir.

Cildinize Uygun Juvera Ürünleri

Tim cilt tiplerine uyumlu, tüm vücuda uygulanabilir yapıdaki Juvera bakım ve onarım kremleri farklı tiplerdeki ciltlerin pH değeri ile uyumludur.

Juvera Ürün Fiyatları

Juvera ürünleri recete.com sitesine özel %40 indirimli fiyat avantajıyla kullanıcılara sunulmuştur. Juvera vücut bakım ve onarım ürünleri 50 TL ile 100 TL arasında değişen fiyat yelpazesine sahiptir.

En İyi Juvera Ürünü

Juvera Keraderm Roughness Elimination Cream (Keraderm Onarıcı Vücut Bakım Kremi) her akşam bir kere uygulandığında cilt bariyerinin onarılmasına, cildin nemlendirilmesine, cilt yenilenmesinin hızlandırılmasına katkı sağlar. İçeriğindeki glycerin sayesinde cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Krem kullanımıyla birlikte nemlenen cilt için bir koruyucu kalkan görevi görerek, nemi cilde hapseder. Cilt tonundaki farklılıkları en aza indirmeye yardımcıdır. Hidrojen, karbon ve oksijenin birleşimiyle elde edilen Gliserin, su ile birleşebilmesi nedeniyle sabunlarda sıkça kullanılan bir maddedir. Fakat özellikle eller, gün içerisinde sıkça su ve sabuna maruz kalmaları nedeniyle nem kaybına uğramaya en yatkın bölgelerdir. Juvera Keraderm Roughness Elimination Cream (Keraderm Onarıcı Vücut Bakım Kremi) düzenli kullanımda nem kaybını en aza indirmeye yardım eder. Ayrıca makyaj için baz olarak kullanıldığında, ciltte koruyucu bir katman oluşturur.

Gliserin ve Hindistan Cevizi yağının birleşimiyle elde edilen ve Juvera Keraderm Roughness Elimination Cream içeriğinde bulunan Caprylic Capric Triglyceride, özellikle dudak çevresi ve göz çevresinde biriken çizgileri ortadan kaldırmaya ve cildi nemlendirmeye yardımcıdır. Cilt üzerindeki pürüzlü noktaları yok ederek pürüzsüz bir cilt görünümüne ulaşmada katkısı oldukça büyüktür. Cilt yüzeyinin yenilenmesine yardımcı olur.