Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 37 ürün bulunmaktadır.

Jowae Ürünleri Nelerdir?

Jowae ürünleri yüz, cilt ve göz çevresi için üretilen nemlendirici, onarıcı ve bakıma yardımcı krem, maske, serum ve jellerdir.

Neden Jowae Ürünleri Kullanılmalı?

Cilt bakımını bir üst seviyeye taşımak ve cilde sıradan, yüzeysel ürünlerle bakım yapmak yerine Jowae ürünleriyle doğru bakımı yapmak, cildin ihtiyacı olan tüm değerleri sağlamak demektir. Jowae markası, çok sayıda cilt tipi için geliştirdiği farklı ürün seçenekleriyle kullanıcıya en doğru bakımı sunmayı hedefleyen bir markadır.

Cilt Tipine Uygun Jowae Ürünleri

Kuru ve çok kuru ciltler: Jowae Nourishing Very Rich Cream, içeriğindeki antioksidan, Kamelya ve Karita yağları sayesinde çok kuru ciltlerde bile etkili bir nemlendirme sağlamaya yardımcı olur. Jowae Soothing Nourishing Balm, balmumu yapraklarıyla zenginleştirilmiş, E vitamini ve Kamelya Yağı içeriğine sahip nemlendirici ve koruyucu özellikte bir yardımcıdır. Jowae Wrinkle Smoothing Rich Cream, çok kuru ciltler için kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı jel kıvamlı bakım kremidir. Jowae Nourishing Dry Oil, kuru ciltleri nemlendirme ve parlak görünüm sağlama konusunda etkin bir yardımcıdır. Hem saç hem de vücut için kullanılabilir olması sebebiyle sık tercih edilen Jowae ürünleri arasındadır. Jowae Soothing Repairing Balm, kuru ve hassas ciltler için üretilmiş Hyaluronik asit içeren nemlendiricidir.

Normal ve kuru ciltler: Jowae Revitalizing Moisturizing Lotion, içerisindeki bambu suyu ve antioksidanlar sayesinde cildi yağlandırmadan nemlendiren en iyi ürünlerden biridir. Jowae Soothing Cleansing Milk, Jojoba yağıyla cildin yumuşatılmasına yardımcı olan yüz temizleyici süt ürünüdür.

Normal ve karma ciltler: Jowae Moisturizing Light Cream hafif içeriği sayesinde doğal bir nemlendirme sağlamayı hedefleyen kremin içerisinde Şakura yağı ve E vitamini bulunur. Jowae Wrinkle Smoothing Light Cream, Hyaluronik asit ve E vitamini katkısıyla cildin nem dengesinin korunmasına ve kırışıklık görünümünün azaltılmasına yardımcı bakım kremidir.

Karma ve yağlı ciltler: Jowae Purifying Clay Mask, saf kil sayesinde gözenekleri arındırarak cildi temizlemeye olanak sağlayan bir üründür. Jowae Purifying Cleansing Gel ise Hint Lotusu ekstresi sayesinde cildi tüm kirlerden arındırmaya yardımcı olur.

Doğru Jowae Ürün Seçimi

Çok kuru, kuru, normal, karma ve yağlı ciltlerin ihtiyacı olan besleyici öğeler birbirinden farklıdır. Kuru ciltlerin nem dengesini korumak, yağlı ciltlere nazaran daha zordur. Bu nedenle doğru cilt tipine uygun doğru Jowae ürününü seçmek, bir bakım ve onarım ürününden alınacak verimi maksimuma çıkarmak demektir. Jowae bakım ürünlerinin içeriği, her cilde uygulanabilecek yapıda olsa da, cilt tipine uygun ürünler seçmek, istenen sonucun daha kolay elde edilmesine yardımcı olacaktır.

İndirimli Jowae Ürün Fiyatları

Jowae ürün fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında değişkenlik gösterir. Recete.com’a özel tüm ürünlerde %25 indirim bulunmaktadır.