Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

En İyi Herbatint Ürünleri Neler?

En iyi Herbatint ürünleri kullanıcıların kimyasal maddelerden mümkün olduğunca uzak bir deneyim yaşamasını sağlayan saç boyaları ve boyalı saçlara özel geliştirilen şampuan ve kremlerdir. Herbatint Moringa Repair Shampoo, Moringa Oleifera ekstresiyle bitkisel bakımı en üst düzeye çıkarmayı hedeflemiş en iyi Herbatint ürünüdür. Ayrıca Herbatint Normalisant Aloe Vera Creme Royale saç bakımına yardımcı en iyi ürünlerden biridir.

Herbatint Ürünleri Ne İşe Yarar?

Herbatint ürünleri saçların renklerini değiştirmek için bitkisel çözümler sunan boyama jeli ürünleridir. Boyalı saçlar için üretilen özel şampuanlar ve kremler sayesinde saç renginin korunmasına ve saç derisinin onarılmasına katkı sağlar. Aloe Vera bitkisinin tüm katkılarına ürünleri içerisinde yer veren marka, saç boyasında ve boyalı saçların bakımında kaliteyi bir adım daha ileri taşımaktadır.

Saç Tipine Göre Herbatint Ürünleri

Kuru ve yıpranmış saçların bakım ve onarımına yardımcı olan Herbatint Moringa Repair Conditioner ve Herbatint Moringa Repair Shampoo birlikte kullanımda en etkili sonucun alınmasına imkan tanır. Boyalı ve yıpranmış saçları nemlendirmede etkilidir. İçerdiği Moringa Oleifera ekstresi sayesinde saçların ışıltısını geri kazanmasına katkı sağlar. Sık boyanan, zayıf ve mat saçlar için üretilen Herbatint Normalisant Aloe Vera Shampooing ve Herbatint Normalisant Aloe Vera Creme Royale ürünleri, F Vitamini ve Aloe Vera’nın eşsiz onarıcı özelliğini saçlarda deneyimlemeye olanak sağlar. Saçın pH dengesini düzenlemede yardımcıdır. Saçları dış etkenlerden koruma ve nemlendirme için tercih edilmesi gereken ürünler arasındadır. Jojoba yağı ve buğday ekstresiyle saç derisinde masaj etkisi yaratmayı hedefler. Esansiyel yağlarla tatlı kokular eşliğinde saç bakımına olanak sağlar.

Herbatint Ürün Fiyatları

Herbatint ürünleri recete.com’a özel avantajlar ve 50 TL ile 250 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmuştur.

En Sık Tercih Edilen Herbatint Ürünleri

Herbatint saç boyalarının Açık Maun Kestane, Bakır Kestane, Maun Kestane, Violet ve Bal Sarısı renkleri en sık tercih edilen ürünlerdir. Herbatint saç boyaları içerisinde bulunan Aloe Vera bitkisi antioksidan özellikli, zengin mineraller ve panthenol içeren insan vücudunun her noktasında onarıma katkı sağlayan bir bitkidir. Sıradan saç boyalarının aksine amonyak içermeyen Herbatint saç boyaları, Aloe Vera’nın yanı sıra içerdiği E ve F vitaminleri sayesinde saçların ışıltılı görünmesine ve nemlendirilmesine de yardımcı olur. Saç renginin kalıcığını hedefler. Bitki özleri yardımıyla kullanıcıya güvenli bir deneyim sunar.