Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Driclor Ürünleri Nelerdir?

Driclor, aşırı terlemeyi önlemeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş bir antiperspiranttır. Hiperhidroz görülen ya da normal durumlarda aşırı terleme sorunu olan kişiler tarafından tercih edilen ürünler arasındadır.

Ürünün özel formülü, terin kıvamını arttırmayı ve kümelenmesini destekler. Kümeler, cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkayarak terin aşırı miktarda dışarı çıkmasının önüne geçmeye yardımcı olur.

Hem kadın hem de erkeklerin kullanımına uygun olan ürün, sadece koltukaltında değil, el ve ayaklarda da kullanıma uygundur.

Standart roll-on ve deodorant kullanımının haricinde bakım rutininize ekleyebileceğiniz bir üründür. Kullanım talimatlarına uygun şekilde, deodorantınızla birlikte uygulanabilmektedir.

Driclor Fiyat Aralığı Ne Kadar?

Driclor , tek çeşit bir ürün olup, Reçete vücut bakım ürünleri kategorisinden satın alınabilmektedir. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek ve ürün özelliklerini incelemek için sitemizin arama kutusuna “Driclor” yazmanız ya da sol sütunda markalar bölümünden seçiminizi yapmanız yeterlidir.

Sürekli güncellenen indirim ve kampanya seçeneklerinden yararlanarak, bu ürünü daha ekonomik fiyata satın almak için web sitemizin ilgili bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Koltuk Altı için Driclor Kullanımı

Driclor, akmaması için düz bir yüzeye koyulmalıdır. Üzerindeki kapak açıldıktan sonra, silindir başlığı takarak, kuvvetlice bastırınız. Özel silindir başlığın korunması için, kullanım sonrasında büyük kapağı üstüne kapatmanız gerekmektedir.

Koltuklarına Driclor uygulamadan önce, bölgeyi temizlemeniz ve kurulamanız gerekmektedir. Kurulama tahrişi önlemeye yardımcıdır.

İlk kez kullanmaya başlayacağınız zaman gece yatmadan önce ince bir tabaka halinde sürmeniz yeterlidir. Geleneksel antiperspirantlar gibi birkaç kat sürmeniz gerekmemektedir.

Sabah uygulama yapılan bölgeyi yıkadıktan sonra, dilerseniz her zaman kullandığınız deodorantınızı sıkabilirsiniz. Aşırı terleme sorunu azaldıkça ürünü haftada 1 ya da 2 kere aynı kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanım sıklığını sorununuz azaldıkça, kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Driclor Ürünleri

Driclor Antiperspirant Roll-On 20ml, markanın terlemeyi önlemeye destek ürünü olup, hem normal terleme hem de aşırı terleme durumlarında tercih edilir. Marka tek çeşit ürüne sahiptir. Başta koltukaltı olmak üzere terleme görülen el ve ayaklarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ürün ambalajında, kullanılacak bölgelere göre kullanım talimatları bulunmaktadır. Talimatları doğru bir şekilde uygulayarak, siz de aşırı terlemeye destek bu ürünün etkilerini gözlemleyebilirsiniz.