Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Deotak Markasına Ait Ürünler

Deotak markasının ürünleri genel olarak aşırı terlemenin ve ter kokusunun önüne geçmeye yardımcıdır. Antiperspirant sınıfına girmektedir. Markanın ürünlerinin içeriği, doğal terlemenin önüne geçmez. Sadece aşırı terleme ya da ter kokusu sorununa yönelik çözüm üretmede destek olur.

Cildin nem dengesini korumasına destek içeriğe sahip bu ürünler, hassas ciltlerde dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir. Deotak çeşitleri, duş sonrasında temiz cildin kurulanmasının ardından kullanılmalıdır. Markanın tüm ürünleri 7 güne kadar ter kokusunu önlemeye yardımcı formülü ile uzun süreli rahatlık ve temizlik hissini destekler.

Ürün Bazında Deotak Çeşitleri Nelerdir?

Deotak markası, kadın ve erkekler için ayrı ürün seçenekleri sunmaktadır. Kadınların ve erkeklerin ter önleyici ürün ihtiyaçlarının farklı olduğunu bilen marka, ürünlerinde renklendirici kullanmamaktadır.

Bir diğer yandan krem ve roll-on seçenekleri olarak ürünler iki ana kategori altında satılır.

Ter ve sürtünme ile oluşan tahriş riskini ve kötü kokuyu en aza indirmeyi hedefleyen bu ürün seçeneklerinin tamamını inceleyerek, kendiniz için en uygun ürüne karar verebilirsiniz.

Deotak Fiyat İndirimleri

Markanın, kadın ve erkekler için birbirinden farklı ürünleri bulunmaktadır. Deotak fiyat seçenekleri seçilen ürüne göre değişmektedir. Bu ürünlerin tamamına, sitemizin ilgili kategorisinden markayı seçerek ulaşabilir, tüm seçenekleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sürekli güncellenen kampanya ve indirim seçeneklerini takip ederek, severek kullandığınız ürünleri daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Deotak Ürünleri

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında Deotak Original Roll-on yer alır. Ürün alkol ve paraben içermemektedir. 7 güne kadar kötü ter kokusunun önüne geçmeye yardımcıdır.

Deotak Deodorant Cream Plus ise unisex ürünler arasındadır. İçeriğindeki çay ağacı yağı ile terlemenin ve ter kokusunun önüne geçmeye yardımcı olur. Deodorant Cream seçenekleri arasında bulunan soft modeli ise hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Markanın Original For Men Roll-On ürünü ise erkeklere özel olarak üretilmiştir. Invisible serisi ise hem kadın hem de erkekler için iki ayrı ürün seçeneği sunar. Bu seri, kıyafetlerde iz bırakmayan formülü ile lekelenmelerin önüne geçmeye yardımcıdır.

Plus serisi ise özellikle yoğun terleme sorunu ile karşı karşıya kalan kişiler için özel olarak formüle edilmiş olup, aşırı terlemenin önüne geçmeyi destekler.

Kadınlar için En İyi Deotak Ürünleri

Markanın hem kadın hem de erkekler için krem ve roll-on seçenekleri bulunmaktadır.

Deotak Invisible For Women Roll-on, iz bırakmayan formülü ile kadınların bu markada en çok tercih ettiği ürünlerin başında yer alır.

Unisex ürün seçenekleri de kadınlar tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.