Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Cosmed Yüz Temizleme Ürünleri

Yüz temizleme ürünleri, cilt bakımının anahtar parçalarından birini oluşturuyor. Zira sağlıklı bir cilt için öncelikle temizlik gerekiyor. Sadece makyaj değil, hava kirliliğinden vücudun doğal olarak ürettiği salgılara kadar pek çok faktör, ciltte birikerek istenmeyen sonuçlara yol açabiliyor. Bu nedenle de yüzüne ve cildine dikkat edenlerin bu tarz ürünleri düzenli olarak kullanması gerekiyor.

Anne bebek ürünleri, saç bakımı, ağız bakımı ve cinsel sağlık ürünleri ve pek çok farklı ürünü bulunan markalar Türkiye’de Recete (recete.com) çatısı altında kullanıcının beğenisine sunuluyor. En çok rağbet gören ve segmentinde üst seviyelerde bulunan markaların, en sık tercih ürünleri recete.com garantisiyle ve kampanyalı fiyatlarla üreticiye ulaşıyor. 

Cosmed yüz temizleme ürünleri de sitenin trafiği en yüksek olan ürünleri arasında yer alıyor. Zira farklı cilt tiplerine ve farklı ihtiyaçlara göre formüle edilmiş farklı cilt temizleme ürünleri orijinallik garantisiyle satışa sunuluyor. Kullanıcılar alacakları ürünün içeriği ve kullanım bilgisi gibi farklı bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyor. Bu da iyi bir alışveriş deneyimi yaşatırken, memnuniyetin en üst seviyede olmasını sağlıyor.

Yüz Temizleme Ürünleri Nelerdir?

Yüz temizliğinde kadın erkek ayırdımı olmaksızın son dönemlerin en sık tercih edilen markaları arasında Cosmed yer alıyor. Kuru, normal ve karma ciltlere sahip olan kullanıcılar Cosmed yağ bazlı temizleyici çeşitlerini tercih ederken, yağlı ciltleri bulunanlar ise tercihini Cosmed su bazlı temizleyici çeşitlerinden yana kullanıyor.

Yağlı ve karma ciltleri temizlemek ve arındırmak için ideal bir ürün olan Cosmed yüz yıkama jeli çeşitleri kullanıcısına asla vazgeçemeyeceği bir konfor sağlıyor. Günlük kullanıma uygun olan Cosmed temizleme jeli, ıslatılmış cilde dairesel hareketlerle uygulanıyor ve bol su ile durulanıyor. Cildi tahriş etmeden en derinlerine kadar arındıran Cosmed yıkama jeli temiz ve aydınlık bir yüze sahip olunmasını sağlıyor.

Cosmed yüz temizleme yağı ise hassas ve kuru cilde sahip kullanıcılar için en iyi sonuçları veren ürünler arasında yer alıyor. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizleyen Cosmed yüz yıkama yağı, kolay kullanımı ile de benzerlerinden bir adım öne çıkıyor. Ciltteki makyajı, kiri ve yağı nazikçe temizlemek için kullanılan Cosmed cilt temizleme yağı parfüm ve alkol içermiyor. Cildi temizlerken aynı zamanda nemlendiriyor ve yumuşatıyor. Böylelikle tek bir ürün cildin farklı ihtiyaçlarına da yanıt vermiş oluyor.

Cosmed yağlı ciltler için temizleme jeli seçenekleri bunlarla da kalmıyor. Farklı boyutlarda raflarda yerini alan jeller, ciltlerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak içeriklerle üretiliyor. Sivilceli, akneli, siyah noktalı ciltlerin temizlenmesi, aynı zamanda sağlık ve aydınlık kazanması da Cosmed temizleme jelleri sayesinde sağlanıyor.

Karma ve yağlı ciltlerin günlük bakım ihtiyacına uygun olarak geliştirilen Cosmed Complete Benefit yüz temizleme jeli ise gün boyu maruz kalınan makyaj, çevresel etmenler ve kirden cildin arındırılmasına yardımcı oluyor. Durulamaya gerek olmayan jel, dudak bölgesi, yüz ve kapalı göz çevresini çevresel kalıntılar, kir ve makyajdan tamamen arındırıyor. 

Günlük kullanım için ideal bir ürün olan Cosmed Day To Day yüz temizleyici yine cilt bakımına özen gösterenlerin favori ürünleri arasında yer alıyor. Normalden karmaya dönük cilt tipleri için tavsiye edilen Cosmed Day To Day temizleme jeli, tek bir ürün ile cilt için en iyi performansı sergiliyor.

Cosmed Yüz Temizleme Ürünleri Fiyatları

Cosmed yüz temizleme jeli kullananlar, birçok yerden hem jelin performansını hem de fiyat karşılaştırmasını internet üzerinden rahatlıkla yapabiliyor. Ortaya çıkan yorumlarda ise kullanıcıların büyük kesiminin memnuniyetinin yer aldığı görülüyor.

Sağladığı derinlemesine temizliğin yanı sıra cilde uyguladığı bakım ile pamuk bir tene sahip olmayı garantileyen Cosmed yüz temizleme jeli, fiyat açısından da kullanıcısına farklı seçenekler sunuyor. Farklı boyutlardaki ambalajlarla hem kısa süreli hem de uzun süreli kullanım imkanı sunan yüz temizleme ürünleri bu şekilde fiyat avantajı da elde ediyor.

Kalabalık aileler ve uzun süreli kullanım için Cosmed yağ bazlı temizleyici 1000 ml gibi büyük boy bir ambalaj ile satışa sunulurken, daha küçük bir hacme sahip olan Cosmed yağ bazlı temizleyici 200 ml seçeneği ile bireysel bir bakım ürünü kullananların tercihi olmaya devam ediyor.