Özellik Filtreleme
Markalar
AventAvent (18)
BambinoBambino (118)
ChiccoChicco (23)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

Avent Biberonlar

Avent $mrk$ $opf$ Kaşıklı biberon , yenidoğan biberon çeşitleri ve tüm biberon çeşitleri Recete'de. $mrk$ $opf$ Biberon emzik fiyatlarında büyük indirimler için tıklayın.

Seçimleriniz
18 ÜRÜN
Markalar
Avent Anne Bebek Bebek Aksesuarları Biberonlar modellerinde 18 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 

Avent Biberon Çeşitleri

Anne bebek ürünlerinin öne çıkan markası Avent, bebeklerin farklı ihtiyaçlarına yönelik biberon seçenekleriyle de annelerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alır. Avent biberon çeşitleri natural biberonlar, antikolik biberonlar ve biberon setleri olmak üzere 3 farklı kategori altında satışa sunulmaktadır. Avent biberonlar cam ve PP olarak iki farklı maddeden üretilmekte olup, hem Avent emzik hem de Avent biberon bebekler için uygun içeriklere sahiptir. Natural Avent biberonlar, bebeğini hem biberonla beslemek hem de emzirmek isteyen anneler için özel olarak tasarlanmıştır. Avent biberon emzikleri anne göğsünün yapısına benzer şekilde tasarlanmış olup, doğal kavramaya teşvik eder.

Avent Natural Cam Biberon 240ml 1 Ay+, serinin en çok tercih edilen seçeneklerinden biri olup, emzirme ile biberonla besleme arasında geçişin kolaylaşmasına yardımcı olur. Avent biberon kategorilerinde antikolik seçenekler de anneler tarafından sıklıkla tercih edilir. Serinin önde gelen ürünlerinden Avent Anti-colic PP Biberon 125ml 0 Ay+, bebeklerin beslenme esnasında fazla hava yutmasının önüne geçmeyi destekler. Kolik, gaz ve reflü gibi sorunları engellemeye yardımcı olur.

4. aydan sonra kullanıma uygun olan Avent Classic PP Eğitici Biberon Seti ise bebeğinizin kendi başına biberonu tutabileceği şekilde üretilmiştir.

Avent Cam Biberon Fiyatları

Avent biberon seçenekleri bebeklerin her ayda değişen ihtiyaçlarına yönelik şekilde üretilmektedir. Cam biberon özellikle biberonun anne kontrolünde olduğu ilk aylarda tercih edilmekte olup, biberonla beslenme süresince de kullanılabilir.

Avent cam biberon fiyatları ürün özelliklerine göre değişim göstermektedir. Recete.com üzerinden anne bebek kategorisine tıklayarak markanın tüm cam Avent biberon seçeneklerini görebilir, kampanyalardan yararlanarak bebeğiniz için en uygun ürün seçeneklerine ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.

Avent Biberon Çeşitleri Kaç Ml?

Avent biberon çeşitleri 120ml, 125ml, 240ml, 260ml ve 330 ml seçeneklerinde üretilmektedir. Biberon seçimi sırasında ml kararını aylara göre vermeniz önerilir. Yeni doğan bebekler için genellikle 90-125 ml arası biberonlar uygundur.

İlk aylarda 120 – 150 ml arası kapasiteye sahip Avent biberon bebeğiniz için yeterli olacaktır. Ay ilerledikçe bebeklerin gıda miktarı ihtiyacı da artacağı için 3-6 aylık bebeklerde 240 – 260 ml, 6 ay ve sonrası içinse 320 – 340 ml arası biberonlar önerilir.

Avent Biberon Ucu Ne Zaman Değiştirmeli?

Avent biberon ucu değişimi hem bebeğin gelişimi hem de emziğin yıpranma payı göz önünde bulundurularak düzenli olarak değiştirilmelidir. Avent biberon ucu değişiminde önerilen ideal süre 4 haftada bir şeklindedir. Ancak bu süre kullanım sıklığı, yedek uç sayısı ve bebeğin alışkanlıkları göz önünde bulundurularak kısalabilir.

Akış hızı da Avent biberon ucu değişimi kararının alınmasına önemli rol oynar. İlk 1 ayda teke delikli yavaş akışlı emzikler, 3 ay civarında 2 numara Avent biberon emziği, 6 ay civarında ise hızlı akış özelliğine sahip Avent biberon ucu tercih edilmelidir.