Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Ardell Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Ardell ürünleri , kaş ve kirpiklerin arzu edilen görünüme ulaşması için tasarlanmış profesyonel ürünlerdir. Farklı sıklık seçenekleriyle sunulan takma kirpikler ve takma kirpik yapıştırıcıları, farklı kaş tonlarına uygun kaş belirginleştirici pudralar, kaş şekillendirici kalemler, mekanik kaş kalemleri, krem kaş pudraları, kaş pomadı ve pek çok ürünün birleşiminden oluşan kaş belirginleştirici setlerdir.

Ardell Ürünlerini Nerede Bulabilirim?

Ardell ürünlerini recete.com sitesinde bulabilir, kaş belirginleştirici kalem, takma kirpik ve yapıştırıcı, kaş şekillendirici kremler gibi ürünlere recete.com adresine girip sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

En Sık Tercih Edilen 5 Ardell Ürünü

Glamour takma kirpik serisi, Ardell’in en çok tercih edilen takma kirpik ürünleridir. Siyah ve yarı siyah olarak farklı sıklık türleriyle satışa sunulan takma kirpikleri yine çok tercih edilen Duo Takma Kirpik Yapıştırıcısı ile yapıştırılarak gözleri ön plana çıkarmaya katkı sağlayan bir kirpik yapısına sahip olabilirsiniz. Ardell Brox Defining Kit, içerisinde kaş paleti, çift uçlu kaş fırçası ve bal mumlu sabitleyici krem bulunan kaş belirginleştirici kittir. Birçok malzemenin bir arada olduğu bu pratik kit, kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Daha profesyonel bir makyaj deneyimi sunan Pro Brow Defining Kit, içerisinde kaş belirleyici palet, kaş şekillendirici mum kalem ve çift uçlu kaş fırçası bulunan bir pakettir. Bu profesyonel kit, farklı malzemeleri bir araya toplaması ve kaş belirlemede profesyonel bir çözüm sunması nedeniyle kullanıcılardan tam puan almıştır.

İndirimli Ardell Ürün Fiyatları

Tüm Ardell ürünleri %25 indirimle satışa sunulmuştur. Fiyatlar 25 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Ardell Ürünleri Özellikleri

Ardell ürünleri kaş ve kirpik yapınıza uygun şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Takma kirpikler, gözlerin rahatça açılabilmesi için göz yapısına uygun dizayn edilmiştir. Yapıştırıcılar, şeffaf ve hızlı kuruyan yapılarıyla kullanıcıya zahmet vermeksizin kullanılabilir ürünlerdir. Kaş kalemleri ve kaş şekillendiriciler, bir araya toplanmış kitlerle hızlı, pratik ve profesyonel bir kaş makyajına olanak sağlar.