Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Mineaderm Ürün Çeşitleri

Mineaderm ürün çeşitleri, saç, yüz, el ve cilt bakım ürünleridir. Yüz temizleyici, şampuan ve serum, güneş koruyucular, saç ve cilt bakım kremleri, peeling jel, temizleme köpüğü, sıkılaştırıcı serum, cilt bakım balmları, masaj yağları, yüz maskeleri, tonikler ve makyaj temizleme suları Mineaderm kozmetik ürünleri arasında yer almaktadır.

Mineaderm Ürünleri Hangi Şikayetler İçin Tercih Edilir?

Saç Şikayetleri

Saç dökülmesi problemi, vitamin eksikliklerine, beslenme yetersizliğine ve strese bağlı olarak pek çok kişinin yaşadığı bir sorundur. Mineaderm Anti Hair Loss Restorative Set, saç dökülmesine karşı yapılandırıcı set içerisinde şampuan ve serum bulunan bir üründür. Saç dökülmesini azaltmaya ve yeni saç oluşumunu hızlandırmaya katkı sağlar. Zayıf saçlar için tercih edilebilecek olan Mineaderm Phyto Complex Shampoo, saç derisinin ve saç yapısının güçlendirilmesine yardımcı olur. Islak saça uygulandıktan sonra birkaç dakika bekletilmesi önerilmektedir.

Cilt Şikayetleri

Yağlı ciltlerin dengelenmesine yardımcı Mineaderm ürünleri Mineaderm Oxygen Bubble Mask Anti Blemish, Mineaderm Anti-Shine Refreshing Tonic ve Mineaderm Advanced Acne Control Cream ciltteki fazla yağın atılmasına, cilt yağlanmasının önüne geçilmesine ve böylece akne oluşumunun engellenmesine yardımcı ürünler olarak tercih edilebilmektedir. Kuru ve çok kuru ciltlerin nemlendirilmesine, nem dengesinin korunmasına ve onarılmasına yardımcı Mineaderm ürünleri, Mineaderm Intensive Nourishing Emollient Cream, Mineaderm Make-Up Base Intensive Hydrating, Mineaderm Intensive Nourishing Emollient Balm, Mineaderm Gentle Emollient Shower Gel, Mineaderm Sensitive Hydrating Tonic ve Mineaderm Oxygen Bubble Mask Moisturizing ürünleridir.

Lekeli ciltler için Mineaderm Dark Spot Remover Cream ve Mineaderm Phyto-White Skin Tone Corrective Complex ürünleri tercih edilebilir ürünlerdir.

Mineaderm En Çok Sevilen Güneş Ürünleri Neler?

En çok tercih edilen Mineaderm güneş koruyucu ürünler Mineaderm UV Protection Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Jel, Mineaderm Pigment UV Protection Renkli Güneş Koruyucu SPF50+ ve Mineaderm UV Koruyucu ve Nemlendirici SPF50+ ürünleridir.