Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Daylong Bakım Ürünleri

Galderma tarafından geliştirilmiş ve İsviçre' de üretilen Daylong markası kaliteli güneş bakım ürünleri sunmaktadır. Markanın ürünleri uzun süre ciltte kalabilmesi için lipozomal formülasyona sahiptir. Ürün seçenekleri arasında bebek, çocuk ve yetişkinler için farklı seçenekler bulunmaktadır.

Güneşin tadını çıkartırken, UVA, UVB ve kızılötesi ışınların cilt üzerindeki olumsuz yönlerinden etkilenmemek için uzmanlar hem yaz hem de kış aylarında güneşten korunma ürünlerinin kullanımını önermektedir. Marka, her cilt tipine ve hava koşuluna yönelik ürün seçenekleri ile öne çıkmaktadır.

Parfümsüz, cilt üzerinde yapışkan ve rahatsız edici his bırakmayan ve kolayca emilen formüllere sahip kremler arasından cilt tipinize uygun olanı seçerek, yılın dört mevsimi kullanabilirsiniz.

Daylong Ürün Fiyatları

Daylong ürünleri, hem cilt tipine hem de yaşa göre farklı seçeneklere sahiptir. Bu ürünlerin her birinin fiyatı değişmektedir. Bir diğer yandan ürünlerin gramajı ve SPF derecesi de fiyat değişimi görülen faktörler arasında yer alır.

Sprey, losyon, jel form seçenekleri sunan Daylong güneşten koruyucu ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde ilgili kategoriden marka seçimi yapmanız yeterlidir. Cilt tipinize uygun ürünü sayfadan seçebilir, sürekli güncellenen kampanya ve indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Daylong Ürün Serileri Neler?

Daylong ürünleri farklı seriler altında gruplandırılmaktadır. Bu seriler, hem cilt tipine göre ayrılmakla birlikte, yetişkin, çocuk ve bebek için ayrı ürün ve seri seçenekleri bulunmaktadır.

Sensitive serisi, hassas cilde sahip kişiler için uygun güneş koruyucu seçenekleri sunar. Gel Fluid ve Sprey formlarının yanı sıra farklı gramaj alternatifi de vardır.

Extreme serisi, Lipozomal formülü ile güneş koruyucunuzun ciltte daha uzun süre kalmasını destekleyen seridir. SPF 50 + olan ürünlerin farklı gramaj seçenekleri bulunmaktadır.

Actinica serisi, çok yüksek faktörlü güneş koruyucu serisi olup, dekolte, yüz, kol, el sırtı gibi farklı bölgelerde farklı ölçeklerle kullanımı mümkündür.

Repair serisi güneş sonrası bakım seçenekleri içerir. Kids serisi ise çocuklar için özel olarak üretilmiştir.

Daylong Kullananların En Çok Tercih Ettiği 10 Ürün Hangisi?

Daylong Sensitive Face SPF50+ Gel-Fluid 50ml, markanın hassas ciltler için ürettiği seride yer alır. 50 ml ambalaj, daha büyük olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Sensitive SPF30 Gel-Fluid Spray 150ml ise aynı serinin sprey forma sahip seçeneğidir.

Sensitive Face SPF30 Gel-Fluid 30ml, hassas ciltlerin güneşten korunmasına destekleyici etkisinin yanı sıra, küçük ambalajı ile sürekli çantanızda taşıyabileceğiniz ve dışarıda gün boyu ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkar.

Sensitive Yüz Sıvı Jel SPF30 30ml- Güneş Koruyucu ise yılın dört mevsimi, özellikle yüzün hassas bölgelerinde güneşin olumsuz etkilerini azaltmayı destekler.

Daylong Extreme Lipozomal Güneş Losyonu SPF50+ 100ml, lipozomal formu ile losyonun ciltte kalma süresini arttırmayı destekler. Extreme SPF50+ Lotion 50ml ise aynı ürünün küçük ambalajlı seçeneğidir.

Actinica Lotion 80gr, çok yüksek koruma faktörlü güneş koruyucusudur. Daylong Kids SPF50+ Lotion 150ml hassas çocuk cildine uygun olarak üretilmiştir. Baby Creme Spf 30 ise bebek cildini güneşin olumsuz etkilerine karşı korumada yardımcıdır.

Daylong After Sun Gel ise cildinizi güneş sonrası rahatlatmayı ve nem dengesini korumayı destekler.