Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bepanthol Krem

Dermokozmetik alanında üretimine aralıksız devam eden Bayer firması tarafından kullanıcılar ile buluşturulan Bepanthol ürün çeşitleri, 150 yılı aşkın bir tecrübenin ürünüdür. Cildin yapıtaşları arasında yer alan vitaminler ile desteklenen markanın ürünleri, içeriği bakımından da cildin korunmasına yardımcı olmaktadır.

Markanın ürünleri, 50 yılı aşkın süredir formülünü yenilemekte ve cildi canlı ve parlak tutmaya yardımcı olmaktadır. Cilt bakımında lider markalar arasında yer alan Bepanthol, cildin kendisini yenilemesine ve canlı görünümün korunmasına yardımcı olur.

Bepanthol Ürünleri

Cilt bakımı, çok kuru cilt bakımı ve bebek ürünleri ana başlıkları altında toplanan Bepanthol ürünleri , onarıcı bakım merhemi, dudak bakım kremi, pişik önleyici krem, cilt bakım kremi, vücut losyonu, F vücut losyonu, Sensidaily vücut kremi ve Sensiderm kaşıntı giderici krem seçenekleri sunmaktadır. Farklı ürün seçenekleri sunan marka, tüm ürünlerinde müşteri memnuniyeti elde etmeyi başaran markalar arasında yer almaktadır. Markanın ürünlerinin içerisinde cildinizi destekleyici içerikler yer almaktadır.

En Çok Tercih Edilen Bepanthol Ürünleri

Bepanthol yüz krem ürünleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra dudak bakım ürünleri, hem yaz hem de kış aylarında soğuk havanın ve güneşin olumsuz etkileri dolayısıyla yıpranan dudakların nemlendirilmesine yardımcı içeriği ile tercih edilmektedir. El ve yüz bakımı için uzun süredir tercih edilen ürünler ise yine en çok tercih edilen ürünler arasında yerini edinmiştir.

Online alışveriş sitemizde yer alan kategoriler bölümünden Bepanthol sekmesine tıklayarak, markanın tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, kendinize uygun ürünü seçerek güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Bepanthol Yüz İçin Kullanılır Mı?

Bepantholyüz bakımı , vücut bakımı , dudak bakımı gibi pek çok alana yönelik ürün seçeneklerine sahip bir markadır. Ayrıca çocuk ve bebek bakımı için de farklı içerikler sunulmaktadır. 1944 yılında Bayer firması için üretilmeye başlayan krem, yıllar içerisinde kullanıcılarına geliştirilen formüllerle farklı alternatifler sunmaya başlamıştır. Bepanthol çeşitleri içerisinde artık bir klasik haline gelen el ve yüz için cilt bakım kreminin yanı sıra, nemlendirici vücut kremi, bebekler için pişik kremi, dudaklar için nemlendirici bakım kremi, lipstick, kaşıntı kremi, güneş koruyuculu krem ve losyon seçenekleri bulunur. Cilt tiplerine göre özel olarak formüle edilen ürünlerin yanı sıra tüm cilt tiplerine uygun seçenekler de sunulmaktadır.

Bepanthol Hangi Ciltler İçin Tercih Edilebilir?

Bepanthol ürünleri , genellikle kuru, çok kuru cilt tiplerine sahip kişiler tarafından tercih edilir. Markanın ürün yelpazesine genel olarak bakıldığında, içeriklerin kurumayı engellemeye veya gidermeye yardımcı olduğu görülmektedir.

Ayrıca kuruluk başta olmak üzere kaşıntıya neden olan durumların ortadan kaldırılmasına ve cildin nem dengesini koruyarak rahatlamasına destek krem çeşidi de son yıllarda kullanıma sunulmuştur.

Sadece yüz için değil, vücutta, özellikle kurumaya meyilli dirsek vb. bölgelerde rahatlıkla kullanılabilen Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi, en çok tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer alır. Body Lotion ise normal ve yağlı ciltler için özel olarak üretilmiş bir vücut losyonudur.

70 yılı aşkın süredir üretilen klasik kremin yanı sıra günümüzde Bayer markası bu isim altında pek çok seçenek sunar. Markanın tüm ürünlerini incelemek için ilgili kategoriye tıklayabilir, her ürün için değişen Bepanthol fiyat , kampanya ve indirimlerini değerlendirebilirsiniz.

Sadece yüz, vücut ve el için değil, dudak bakım kremi, kaşıntı kremi ve pişik önleyici krem seçenekleri de bulunan markayı yılın dört mevsimi tercih edebilirsiniz.