Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Philips Avent Ürünleri Nelerdir?

Avent , Philips markasının çatısı altında hizmet vermekte olan, anne bebek ürünleri ile öne çıkan bir markadır. Anne ve bebeklerin konforuna yönelik pek çok ürün seçeneğine sahiptir.

Markanın başlıca ürünleri arasında, göğüs ucu koruyucu, göğüs ucu çıkarıcı, süt saklama poşetleri, göğüs kalkanı, göğüs pompası, göğüs pedi, biberon ve emzik çeşitleri yer alır.

Anneler bebeklerini ilk kucaklarına aldığı andan itibaren tarifsiz bir duygu yaşarken, bir yandan özellikle ilk aylar hem bebekler hem de anneler için biraz zahmetli geçebilir. Bu özel anları daha konforlu kılmak için Philips, anne bebek ürünleri ile geniş seçenekler sunar.

Sitemizin ilgili kategorisinde ilgili alana tıklayarak tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, kendiniz ve bebeğiniz için sunulan ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Philips Avent Ürünleri Ne Kadar?

Philips Avent ürünleri zengin yelpazesi ile annelerin rahatlığı ve konforuna yönelik pek çok seçenek sunmaktadır. Bu ürünlerin her birinin fiyatı değişmektedir.

Özellikle çalışan anneler markanın göğüs pompalarını severek kullanmaktadır. Emzirme dönemini annelerin acısız geçirebilmesi ve bebeklerin ihtiyacı olan miktarda sütü rahatlıkla sağlayabilmeleri için pek çok ürün seçeneği mevcuttur.

Alışverişiniz sırasında kampanyalardan yararlanmak ve indirimleri takip etmek için, anne bebek ürünleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

En Sık Alınan Philips Avent Ürünleri

Farklı boylarda üretilen Avent göğüs ucu koruyucu, göğüs ucu çıkarıcı, göğüs kalkanı, emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını rahatlatmaya yardımcı ürünler arasındadır.

Avent süt saklama poşetleri de markanın en sık alınan ürünlerinden biridir. Bebekler için cam biberon, farklı desenlere sahip kız ve erkek bebekler için emzik seçenekleri, bebeklerin kullanımına uygun maddelerden yapılmış olup, annelerin gönül rahatlığı ile seçebileceği ürünlerdendir.

En iyi 5 Avent Ürünü

Avent Natural Manual Göğüs Pompası, başta çalışan anneler olmak üzere gün içerisinde bebeğinden uzak kalan annelerin severek kullandığı ürünler arasındadır.

Tek kullanımlık göğüs pedi, 30’lu paketi ile sızan sütün kıyafete bulaşmamasını desteklerken, göğüslerin kuru kalmasına da yardımcıdır.

Philips Avent Anti-colic PP Biberon 125ml farklı ay seçenekleri ile öne çıkan biberon modelleri arasındadır.

Avent Niplette Göğüs Ucu Çıkarıcı ve Göğüs Kalkanı Seti 2'li de markanın en iyi ürünleri arasında gösterilmektedir.

Bebeğinizi beklerken alışverişinizi önceden tamamlamak ya da anneliğiniz ilk günlerinden itibaren hem kendiniz hem de bebeğiniz için en iyisini seçmek istediğinizde, bu ürün seçeneklerine göz gezdirmeniz önerilir.

Anne ve Bebekler için Philips Avent Ürünleri

Philips Avent ürünleri anne ve bebekler için doğum anından itibaren konfor sağlamaya destek seçenekler sunmaktadır.

Süt saklama poşetleri, sütünüzün ziyan olmadan taze kalmasına ve saklanmasına yardımcı olur. Göğüs pompaları, annelerin konforuna yönelik ürünler arasındadır. Bebek emzikleri, farklı renkleri desenleri ve ay seçenekleri ile bebeklerin kullanımına sunulmuştur.

Cam ve anti – colic biberonlar hem içerikleri hem de emzikleri ile özel olarak üretilmiş anne-bebek ürünlerindendir.