Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Vichy (5)
Babe (1)
BioNike (1)
Bioxcin (1)
Clear (2)
Cosmed (2)
Derma E (2)
Ducray (8)
Elidor (1)
Klorane (2)
Maxact (2)
Moos (4)
Noreva (1)
Phyto (5)
Radix (1)
Rectiwa (2)
Sebamed (2)
Syoss (1)
Tresan (1)
Uriage (3)
Fiyat Aralığı Bilgi
Saç Tipi Bilgi

Uriage Kepek Bakımı

Uriage Kepek ile mi uğraşıyorsunuz ? En iyi çözüm sunan kepek şampuanı çeşitlerimizden birine sahip olarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Seçimleriniz
3 ÜRÜN
Markalar
Uriage Saç Bakımı Özel Bakım Kepek Bakımı modellerinde 3 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    Kepek Şampuanı

    Kepek sorunu, dünya üzerinde pek çok kişinin yaşadığı en büyük problemler arasında yer alıyor. Gerek yanlış şampuan seçimi gerek yanlış yıkama yöntemi gerekse de diğer dış etkenlerden dolayı meydana gelen kepek, döküntüler halinde uzun ya da kısa süreli olarak kendini gösterebiliyor. Beyaz döküntüler halinde saçtan kıyafetlerin üzerine dökülen kepekler, kişinin saçını kaşıması sonucunda saçta da kötü bir görüntünün meydana gelmesinde büyük rol oynuyor. Saçlardaki kepeklerden kurtulmanın en kolay yolu ise doğru kepek şampuanını kullanmaktır.

    Kepekten Kurtulmanın Yolları!

    Saçınızdaki kepeklerden kurtulmak için öncelikle kendi saç tipiniz için doğru olan şampuanı kullanmalısınız. Saç tipinize uygun olan ürünü düzenli olarak kullanmanız sayenizde kepek sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Dilerseniz “özel bakım” bölümünün alt kategorisi olan “kepek bakımı” içerisinde sunulan “tekrarlayan saçlar için yüksek etkili kepek şampuanı, kuru kepek için bakım şampuanı ve yağlı kepek için bakım şampuanı” gibi ürünler arasından seçim yapabilir ve uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz. Kepek sorunu ile uğraştığınız dönem boyunca şampuanınızı değiştirmemenizde fayda görülür.