Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Nuxe (2)
Avene (2)
Vichy (4)
Lierac (2)
Babe (1)
BioNike (1)
Cosmed (3)
Darphin (3)
Derma E (4)
Filorga (2)
Jowae (1)
Murad (3)
Noreva (1)
Sebamed (1)
SVR (3)
Uriage (2)
Yükleniyor..
Cilt Tipi Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..

SVR Göz çevresi nemlendirici

SVR $mrk$ $opf$ Göz çevresi nemlendirici ürünleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Seçimleriniz
3 ÜRÜN
Markalar
SVR Cilt Bakımı Göz Çevresi Bakımı Göz çevresi nemlendirici modellerinde 3 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    SVR

    Geniş ürün yelpazesine sahip markalar arasında yer alan SVR, farklı cilt tiplerine ve sorunlarına yönelik ürün seçenekleri ile kurulduğu zamandan bu yana tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Nemlendirici, kırışıklık karşıtı, leke giderici yüz bakım ürünlerinin yanı sıra bu marka, vücut, ayak, el – tırnak ve göz çevresi ile dudak bakım ürünleri çeşitleri de sunmaktadır. Sunduğu birbirinden farklı serilerle farklı yaş gruplarına ve cilt tiplerine hitap etmeyi amaçlayan SVR, bitkisel içerikleriyle de dikkat çekmektedir. Bitkisel içerikli ürünlerinin içerisinde en çok tercih edilen ürün Spirial Deodorant Anti Perspirant Vegetal Roll-on olmaktadır. Marka, yüz, vücut, dudak, el ve ayak bakım ürünlerinin yanı sıra güneş bakım ürünleri ve makyaj temizleyici ürünlere de yer vermektedir.

    En Çok Tercih Edilen SVR Ürünleri

    SVR, yüz ve vücut ürünlerinde farklı sorunlara yönelik ürün seçeneklerine sahip bir marka olmasından dolayı, markanın tercih edilen ürünleri, cilt sorunlarına göre değişim göstermektedir. Sebiaclear Mat Pores serisi, yağlı ciltler için matlaştırıcı etkiye sahip bakım kremleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alırken, Sensifine AR SPF 50+ Creme, yüksek güneş korumasına sahip kızarıklıkları azaltmaya yardımcı ürünler arasında yer almaktadır. Markanın temizleme ürünleri içerisinde Sebiaclear Foaming Gel, hassas ve yağlı ciltlerin kullanımına uygun ürünler arasında tercih edilirken, Topialyse Gel Lavant hassas ve kuru ciltlerin kullanımına sunulmaktadır. Online alışveriş sitemizde, markanın ürünlerinin bir arada sunulduğu indirimli setler de yer almaktadır. Bu setler normal ve karma ciltler için kırışıklık karşıtı bakım ürünlerinin set halinde yer aldığı Liftiane Cream 40ml Kofre ve kuru ciltler için kırışıklık karşıtı bakım ürünlerinin set halinde sunulduğu Liftiane Rich Cream 40ml Kofre seçenekleridir.