Özellik Filtreleme
Markalar
NuxeNuxe (16)
AveneAvene (9)
VichyVichy (16)
LieracLierac (21)
BabeBabe (6)
BioNikeBioNike (2)
CosmedCosmed (2)
DarphinDarphin (20)
Day2DayDay2Day (1)
Derma EDerma E (13)
DucrayDucray (2)
EsthedermEsthederm (24)
FilorgaFilorga (21)
InciaIncia (1)
JowaeJowae (3)
MavalaMavala (2)
MuradMurad (4)
NeostrataNeostrata (11)
SebamedSebamed (2)
SkincodeSkincode (15)
SVRSVR (6)
UriageUriage (5)
Yükleniyor..
Cilt Tipi
Hassas (1)
Normal (1)
Yükleniyor..
Kırışıklık Tipleri
Yükleniyor..

Skinceuticals Anti-Aging Ürünler

Skinceuticals $mrk$ $opf$ Kırışılık kremi ve $mrk$ $opf$ anti aging ürünler için en uygun fiyatlar ve en iyi markalar recete.com'da online satışta.

Seçimleriniz
12 ÜRÜN
Markalar
Skinceuticals Cilt Bakımı Yüz Bakımı Anti-Aging Ürünler modellerinde 12 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

Kırışıklık Kremi

Göz çevresi ve yüzün diğer bölümlerinde zamanla meydana gelen kırışıklıklar, hem erkek hem de kadınlar için rahatsız edici bir görünüm oluşturabiliyor. Pek çok kişide çeşitli nedenlerden dolayı ve yaşın da ilerlemesi ile zamanla daha da belirginleşen kırışıklıklar, cildin solgun ve yorgun görünmesine sebep oluyor. Ciltte meydana gelen yüzeysel çizgileri ve derin kırışıklıkları önlemenin en kolay yolu, bu durumları henüz yaşamaya başlamadan önce önlem almaya başlamaktır. Genç yaşlarda yapılacak olan doğru uygulamalar ve kaliteli bakım ürünleri sayesinde ömrünüzün ilerleyen dönemlerinde kırışıklık görünümünü en aza indirebilirsiniz. Erken yaşta kırışıklıklarınız oluşmadan önlem alabileceğiniz gibi ilerleyen yaşlardaki mevcut çizgileriniz için de kategori içerisinde bulunan özel içerikli ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kırışıklık Bakım Ürünleri

Yüzünüzde oluşmaya başlayan kırışıklıkların en büyük nedenleri arasında yüzü nemlendirmemek ve güneş kremi kullanmamak yer alıyor. Gençliğinizden itibaren başlayarak yüzünüzü nemlendirmeli ve nem dengesini korumaya çalışmalısınız. Özellikle hem yaz hem de kış dönemlerinde güneş kremi kullanmalı ve yüzünüzü gerek kırışıklıklara gerekse de cilt lekelerine karşı korumalısınız. Cildinizin daha canlı ve daha genç bir görünümde olması için “Yüz Bakımı” kategorisinin “Anti-Aging Ürünler” bölümünde yer alan  “güneş koruyucu krem, cilt yapılandırıcı bakım kremi, kırışıklık karşıtı krem ve cilt yaşlanmasına karşı bakım kremi gibi pek çok ürünü tek çatı altında inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan bakım ürünlerini tüketici dostu kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatlar eşliğinde sepete ekleyebilirsiniz.