Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi

Sally Hansen Oje

Sally Hansen Oje çeşitleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Seçimleriniz
5 ÜRÜN
Markalar
Sally Hansen Makyaj Tırnak Oje modellerinde 5 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    Sally Hansen

    El ve ayak bakımı, tırnak bakımı ve makyaj kategorilerinde ürettiği içerikler ile kadınların ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap veren Sally Hansen, tüm dünyada en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Her yeni sezonun modasına göre farlı renk tonlarına sahip ojeler üreten Sally Hansen, hem özel günlerde hem de günlük hayatta kadınların tırnak bakımını mükemmel şekilde tamamlıyor ve ellere estetik bir görünüm kazandırıyor. Markanın el ve tırnak kategorisinde; oje, oje kurutucu cila, oje temizleyici, tırnak güçlendirici ve tırnak makası gibi ürünleri inceleyebilirsiniz.

    Sally Hansen Cilt ve Ayak Bakım Ürünleri

    Gerek çevresel şartlardan gerekse de bakım yapılmadığından dolayı ayakta meydana gelen topuk çatlakları, hem erkek hem de kadınların en çok şikayet ettiği durumlar arasında yer alıyor. Ayak bakımı kategorisinde yer alan canlandırıcı pedikür suyu ve ponza etkili ayak peelingi gibi ürünleri kullanarak ayaklarınızın derinlemesine temizlenmesini ve yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ayak törpüsü ve pedikür malzemelerini de kategori içerisinde inceleyerek en uygun fiyatlar doğrultusunda sepete ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.