Özellik Filtreleme
Markalar
NuxeNuxe (2)
VichyVichy (8)
BabeBabe (5)
BebakBebak (4)
BioNikeBioNike (2)
BioxcinBioxcin (16)
CosmedCosmed (5)
Derma EDerma E (4)
DucrayDucray (9)
ElidorElidor (10)
FolteneFoltene (2)
MaxactMaxact (6)
MoosMoos (1)
ORGANIXORGANIX (15)
ParanitParanit (2)
PhytoPhyto (12)
RadixRadix (1)
RectiwaRectiwa (10)
SebamedSebamed (10)
SeranemSeranem (2)
SyossSyoss (7)
Yükleniyor..
Marka Serileri
Dercos (7)
Yükleniyor..
Cilt Tipi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
1 - 25 TL (22)
Yükleniyor..
Saç Tipi
Yağlı (17)
Normal (7)
Kuru (11)
Yükleniyor..

Saç Sampuanları

$mrk$ $opf$ Saç şampuan çeşitleri her saç tipine uygun seçeneklerle Recete 'de. En iyi $mrk$ $opf$ şampuan fiyatları için tıklayın.

Saç Bakımı Günlük Bakım Saç Sampuanları modellerinde 176 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/8  Ürün Sayısı:176 

Saç şampuanı; farklı saç tiplerine, saç işlemlerine ve cinsiyete göre gruplandırılabilen ve birçok marka tarafından üretilen saç bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Dalgalı, düz, boyalı, işlem görmüş, yıpranmış, kuru, normal, kepek sorunu, saç dökülmesi olan gibi birçok farklı konuda çeşitlendirilerek üretilen bu ürünler, günlük kullanıma uygun şekilde piyasaya sunulmaktadır. Saç sağlığını doğrudan etkileyen saç şampuanları, saç tipine ve saçın ihtiyacına göre seçilmelidir. Gelişen teknoloji ile her saç sorununa yönelik laboratuvar çalışmaları artmakta ve dünya çapında markalar, bünyelerinde yer alan saç uzmanları ile bu sorunlara yönelik birbirinden farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Saç kremi ve saç maskesi gibi ürünler, tercih edilmesi durumunda saçların bakımı için kullanılan özel saç bakım ürünleri arasında da yer almaktadır. Saç şampuanları kadın, erkek ve çocuk herkesin kullandığı ürünler arasında yer almaktadır.

En Çok Tercih Edilen Saç Şampuanı Markaları

Online alışveriş sitemizde dünya çapında tercih edilen saç bakım ürünleri markalarının büyük bir çoğunluğuna yer verilmektedir. Bu markaların tamamı farklı saç sorunlarına ve tiplerine yönelik ürün seçenekleri sunmaktadır. Nuxe, Caudalie, Vichy, La Roche Posay, Bioderma, Babe, Bebak, Beology, Bioxcin, Clear, Cosmed, Cumlaude Lab, Derma E, Dermoskin, Ducray, Elidor, Foltene, Herbatint, John Frieda, Klorane, Marc Anthony, Maxact, Moos, Noreva, ORGANIX, Paranit, Peter Thomas Roth, Phyto, Radix, Rectiwa, Sebamed, Seranem, Syoss, Toni&Guy, Topicrem ve Tresan markaları farklı içeriklere sahip ürün seçenekleri ile hem kadın hem de erkeklere yönelik saç şampuanı konusunda tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Kökleri zayıflamış güçsüz saçlar için Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı tercih edilen ürünler arasında yer alırken, yağlanmaya eğilimli saçlar için arındırıcı sebum düzenleyici şampuanlar arasında Bioderma Node G Shampoo kullanılmaktadır. Kepeğe karşı etkili bakım şampuanı olarak da Vichy Dercos Shampoo Anti Dandruff Oily 390ml, Kepeğe Karşı Etkili Bakım Şampuanı Normal ve Yağlı Saçlar ürünü en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kepeği gidermeye ve yeni kepek oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Yeni formül ve kokusu ile ilk kullanımdan itibaren etki göstermeyi hedefler. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben içermez. Online alışveriş sitemizde yer alan kategoriler bölümünden saç şampuanları seçeneğine tıklayarak tüm markaların şampuan seçeneklerini inceleyebilir, güvenilir alışveriş seçenekleri ile dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.