Özellik Filtreleme
Markalar
DurexDurex (18)
OkeyOkey (17)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

Prezervatif

En sağlıklı korunma yöntemlerinden biri olan $mrk$ $opf prezervatif çeşitleri, en uygun fiyatlarla recete.com'da

Cinsel Sağlık Prezervatif modellerinde 35 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:35 

Prezervatif Çeşitleri

Prezervatif; diğer adıyla kondom, cinsel ilişki sırasında meydana gelebilecek sorunlardan korunmaya yardımcı olmak amacıyla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Cinsel hayatlarında endişe duymak istemeyen çiftlerin en çok tercih ettikleri üründür. 80 yılı aşkın süredir doğum kontrol yöntemi olarak kullanılan bu ürün, anatomik olarak şekillendirilmiştir ve her vücuda uygun olarak üretilmektedir. Büyük bir bölümü lateksten üretilmektedir ve birçok prezervatif markasının ürettiği ürünlerin içeriğinde kayganlaştırıcı bulunmaktadır. Lateks maddesine duyarlılığı olan kişiler için sentetik poliüretan maddesinden üretilen seçenekleri de bulunmaktadır.

Ürün çeşitleri, istekleri konusunda bilinçli kullanıcılara özel olarak da şekillenmektedir. Çiftlerin beklentilerine yönelik bu çeşitler arasında; geciktirici etkili, ince, ten hissi veren, tırtıklı, benekli, geniş baş kısımlı özellikleri gibi daha birçok seçenek yer almaktadır.

En Çok Tercih Edilen Prezervatif Çeşitleri

Türkiye’de ve dünyada bilinirliği en yüksek ve en çok tercih edilen prezervatif markaları arasında; Okey ve Durex yer almaktadır. Sitede yer alan bu iki farklı markaya ait ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Her iki marka da oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Okey marka ürün çeşitleri, Nirvana, Zero, Rötar, Hisset, Klasik, Tenn, Ritim, Sımsıkı, Ultra Hisset, Çifte Haz, Zirve, Sıcak Temas ve karma pakettir.

Durex marka ürün çeşitleri ise Klasik, Gerçek Dokunuş, Uzayan Zevk, Daha Yakın Hisset, İntense, Mutlu Et, Yok Ötesi, Karşılıklı Zevk, Tahrik Et ve Ekstra Güvenli’dir. Sitemizde en çok tercih edilen ürün çeşitleri; ultra kabartmalı Okey Nirvana, Durex Klasik, ekstra ince formlu Okey Zero, ekstra geciktiricili Okey Rötar Plus, Durex Gerçek Dokunuş ve uyarıcı jel içerikli – tırtıklı Durex Intense’dir. Tüm ürünlere göz atmak için kategori sayfasını ziyaret edebilirsiniz.