Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Bioderma (15)
Marka Serileri Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Ürün Tipi Bilgi
Renkli (8)

Photoderm Yüz Güneş Ürünleri

Yüz güneş ürünleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Seçimleriniz
15 ÜRÜN
Marka Serileri
Güneş Bakımı Güneş Koruyucular Yüz Güneş Ürünleri modellerinde 15 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Bioderma Photoderm

  Cildiniz, güneşin olumsuz etkilerine karşı hassas olabilir ve iklimin de etkisiyle yıpranabilir. Güneşin zararlı etkilerinden korunmaya ve güneşin etkilerini azaltmaya yardımcı olması ile bilinen Bioderma Photoderm serisi, Bioderma’ya ait bir güneş koruyucu serisidir. Markaya ait bu ürün serisi, hücresel Bioprotection patentine sahiptir. Cildin nem ihtiyacına karşılık vermeye çalışan ve bu bağlamda genişletilen ürün gamı, çok yüsek UVA/UVB koruması konusunda destek olur.

  Bioderma Photoderm Ürünleri

  Cildinizin hassas yapısına uygun formlarda geliştirilen ve çeşitlendirilen ürün serisi şu alt kategoriler altında incelenebilir:

  • Yüz ve vücut Güneş ürünleri,
  • Yüz Güneş ürünleri
  • Çocuk Güneş kremleri
  • Güneş sonrası ürünleri

  Bu kategorilerdeki ürünler; hassas, kuru ve çok kuru, karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. Farklı hassasiyetteki ciltlerin kullanabileceği bu ürünler, en uygun fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Markaya ait serinin içerisinde yer alan ürünlerinin içinde UVA/ UVB filtreleri bulunmaktadır. Bu filtreler UV ışınlarına karşı cildin kendisini korumasını konusunda yardımcı olur. UVA/UVB ışınları sebebiyle oluşabilecek cilt sorularına karşı, kullanıcıların ciltlerine bakım yapması konusunda da yardımcı olur. Tüm yaş aralığındaki kullanıcıların kullanabileceği ürünler, renksiz ve renkli olarak üretilmiştir, komodonejik değildir. Ürün serisinin en çok tercih edilen ilk 5 ürünü şunlardır:

  • Max Aquafluid SPF50+ Light 40ml
  • Nude Touch SPF50 40ml Natural
  • AR SPF 50+ 30 ml
  • Max Aquafluid SPF50+ Golden 40ml
  • Max Aquafluid SPF50+ Uncoloured 40ml

  Photoderm Ürün Fiyatları

  Hem cildin güneş ışınlarına maruz kaldığı anlarda hem de güneş sonrası kullanıma yöneliktir. Güneşin zararlı ışınlarının cilde verdiği zarar riskine karşı doğal koruma sistemini aktive etmesine yardımcı olur. Geniş ürün seçeneği ve her gelir grubuna uygun olarak sitede yer alan ürünleri ile Bioderma Photoderm serisi, farklı yaş gruplarının kullanımına uygundur.