Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Avene (13)
Vichy (3)
Lierac (3)
Bioderma (12)
Babe (3)
BioNike (3)
Cosmed (5)
Darphin (10)
Derma E (2)
Ducray (2)
Jowae (1)
Moos (1)
Murad (1)
Nilera (1)
Noreva (6)
SVR (6)
Uriage (8)
Yes To (5)
Cilt Tipi Bilgi
Hassas (5)
Fiyat Aralığı Bilgi

Noreva Hassasiyet ve Kızarıklık

Noreva Hassasiyet ve kızarıklık ürünleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Seçimleriniz
6 ÜRÜN
Markalar
Noreva Cilt Bakımı Yüz Bakımı Hassasiyet ve Kızarıklık modellerinde 6 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    NoreVa

    25 yıllık tecrübesiyle, dermatoloji alanında sektöre öncülük eden Noreva, tüm cilt tipleri için farklı ürün seçenekleri sunmakta olan bir Fransız markasıdır. Dermatologlar tarafından geliştirilen formüllere sahip ürünler, farklı cilt sorunları yaşayan kullanıcıların her birine hitap etmeyi amaçlamaktadır. Gençler de dâhil olmak üzere farklı yaş gruplarına yönelik serileri bulunan marka, farklı cilt sorunlarına yönelik çözümleri ile tüm dünyada tercih edilen ürün seçenekleri sunmaktadır. Yüksek toleransa sahip ürünleri ile Noreva, cilt sorunlarına yönelik çözümler sunmayı amaçlamanın yanı sıra, bu sorunları cildin hassas yapısına uygun bir şekilde azaltmayı hedeflemektedir. Cilt sorunlarına yönelik ürünlerinin üretimi sırasında, cildin tahriş olmasına ve rahatsızlık hissinin oluşunun azaltılmasına yardımcı içerikler sunmaktadır. Hayvanlar üzerinde ürün testine karşı olan marka, doğaya ve canlılara karşı duyarlı olmayı ilke edinmektedir ve bu konudaki hassasiyeti ile ön plana çıkmaktadır.

    Noreva Ürünleri

    Noreva, farklı cilt tipleri ve cilt sorunlarına yönelik seriler sunmaktadır. Bu seriler, Exfoliac, Actipur, Aquareva, Norelift, Sensidiane, Trio White, Sebodiane, Xerodiane AP+ ve Kerapil serileridir. Exfoliac serisi sebum ve akneye meyilli ciltlerde kullanıma uygun ürün seçenekleri sunarken, Actipur ise sivilceye eğilimli olmasına rağmen hassas ve kuru olan ciltlere yönelik bakım ürünleri sunmaktadır. Bu iki seri özellikle ergenlik döneminden itibaren sivilce sorunları yaşayan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Norelift serisi ürünleri yaşlanma karşıtı bakım seçeneklerine sahipken, Trio White serisi her yaş grubunda leke sorunu yaşayan kişilere yönelik ürün seçenekleri sunmaktadır. Kerapil serisi ise batık kremi ile batık sorunun önlenmesine ve çözümüne yardımcı içeriğe sahiptir. Online alışveriş sitemizde yer alan kategoriler bölümünden Noreva markasını seçerek tüm ürün seçeneklerini inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri seçerek güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.