Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Nuxe (8)
Caudalie (14)
Avene (6)
Vichy (10)
Lierac (6)
Babe (4)
Bebak (1)
BioNike (1)
Cosmed (2)
Darphin (16)
Derma E (9)
Esthederm (16)
Filorga (18)
Murad (6)
Noreva (3)
Sebamed (1)
SVR (3)
Uriage (2)
Yükleniyor..
Cilt Tipi Bilgi
Nemsiz (1)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..

Neostrata Yüz Sıkılaştırıcılar

Neostrata $mrk$ $opf$ Gözenek sıkılaştırıcı kremler ile cilt yaşlanmanızı geciktirin. Sağlıklı ve genç bir görünüm için recete.com size yeter.

Seçimleriniz
9 ÜRÜN
Markalar
Neostrata Cilt Bakımı Yüz Bakımı Yüz Sıkılaştırıcılar modellerinde 9 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Neostrata

  Dr. Eugene Van Scott’ ve ‘Dr. Ruey Yu’nun ortaklaşa çalışması ile temelleri atılan Neostrata, Türkiye’nin dermokozmetik pazarına ilk giren markalar arasında yer alıyor. Yüz, cilt ve güneş bakımı konusunda ihtiyaca yönelik ürünler hazırlayan Neostrata, kullanıcıdan tam puan almayı başarıyor. Özellikle anti-aging ürünleri ile devrim yaratan marka, yüz ve boyun bölgesinde yoğun bir şekilde meydana gelen yaşlanma belirtilerini en aza indirmeyi hedefleyerek cildin daha pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olabiliyor. Güçlü içerikler ile zenginleştirilen Neostrata ürünleri arasında; yaşlanma karşıtı ürünler, güneş koruyucular, temizleyiciler, nemlendiriciler ve diğer bakım ürünleri yer alıyor.

  Yaşlanma Karşıtı Neostrata Ürünleri

  Renk düzensizlikleri, kırışıklıklar, ince çizgiler, sarkmalar ve lekeler üzerinde etkin rol oynayan Neostrata yaşlanma karşıtı ürünleri, cildinizin daha bakımlı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olabiliyor. Neostrata ürünlerinin içerisinde yer alan zengin içerikler sayesinde cildin gençliğini korumaya yardımcı olarak yaşlanma belirtilerinin oluşumunu azaltmaya çalışıyor. Ürünlerin temel içeriklerinden olan meyan kökü, elma kök hücre ekstresi, C vitamini cildi korumakla kalmıyor aynı zamanda yenilenmesine de destek olabiliyor.

  Cildinize Uygun Ürünler ile Günlük Bakımınızı Tamamlayın

  Yaşlanma karşıtı ürünlerinde olduğu kadar diğer cilt bakım ürünlerinde de başarı yakalayan Neostrata, cildinizin günlük bakımında ihtiyaç duyduğu çoğu ürünü sunuyor. Nemlendirme, leke izlerini azaltma, akne oluşumunu engellemeye ve aydınlatmaya yardımcı ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan Neostrata ürünleri ile hayal ettiğiniz sağlıklı cilde kavuşmanıza destek oluyor. Hassas, kuru, çok kuru, normal, nemsiz, karma ve yağlı cilt tipleri arasında kendi cilt tipinizi tespit ederek bu doğrultuda ürün seçimi yaparsanız daha olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca sıcak dönemlerde güneşin zararlı etkilerinden korunmak için markanın 50, 30 ya da 20 faktör güneş bakım kremlerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.