En Çok Satanlar

Özellik Filtreleme

Lierac Yüz Nemlendiriciler

Lierac Yüz nemlendirici ürünleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Seçimleriniz
13 ÜRÜN
Markalar
Lierac RECETE Cilt Bakımı Yüz Bakımı Yüz Nemlendiriciler modellerinde 13 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Nemlendirici Krem

  Dış dünyanın zararlı etkileri ve genetik nedenlerden dolayı kuruluğun sürekli var olduğu cildinizde nemlendirici krem alarak cildinizin ihtiyacı olduğu bakımı yapabilirsiniz. Nemlendirme özelliklerinin yanı sıra ciltte parlama oluşmasını engelleyen içeriklere sahip ürünleri tercih ederek yaz aylarında özellikle yüzün T bölgesinde meydana gelen parlamanın önüne geçerek daha mat ve bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Nemlendirici kullandıktan sonra cildinizin ağırlamış bir hisse kapılmasını istemiyorsanız daha hafif ve kolay emilen ürünler tercih etmelisiniz. Eğer cildiniz siyah nokta ve sivilce oluşuma meyilli ise gözenekleri tıkamayan ürünleri kullanmanızda fayda görülebilir.

  Cildinize Uygun Bir Nemlendirici Krem Tercih Edin

  Cildinizdeki kuruluğu azaltmak ya da tamamen yok etmek için cildiniz ile uyumlu bir krem tercih etmelisiniz. Eğer çok kuru bir cildiniz varsa daha yoğun bakım sunan bir ürün alarak yüzünüzün derinlemesine nemlendirebilir ve kadife yumuşaklığına kavuşmasına destek olabilirsiniz. Yüzünüz normalin dışında kuru ise kesinlikle cildi kurutan sabun gibi temizleme ürünleri kullanmamalısınız. Gece yatmadan önce cildinize uygun bir temizleme ürününü kullanıp bol su ile durulayarak nemlendirici kreminizi sürebilirsiniz. Gece yatmadan önce temiz yüze uyguladığınız nemlendirici krem, cildinizin sabaha kadar dinlenmesine, arınmasına ve yumuşamasına yardımcı olabilir. Sabah uyandığınızda cildinizin hem daha canlı hem de bakımlı olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

  Nemlendirici Krem ve Masajın Gücünü Birleştirin

  Cildinizi yumuşatırken aynı zamanda yaşlanma etkilerini de azaltmak için nemlendirici kremi masaj yaparak uygulamanız öneriliyor. Sabah akşam düzenli şekilde masaj yaparak nemlendiriciyi uygulayabilir ve yüzünüzde oluşmaya başlayan yaşlanma izlerini azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. Özellikle kış döneminde daha fazla neme ihtiyaç duyan cildinizde kuruluk hissettiğiniz her an nemlendirici sürebilirsiniz. Nemlenen cildinizin gün içerisinde daha az kuruduğu için özellikle yüz bölgesinde meydana gelen dökülmeler azabilir.