Özellik Filtreleme
Markalar
BioNikeBioNike (1)
GarnierGarnier (2)
JowaeJowae (2)
SVRSVR (2)
UriageUriage (1)
Yükleniyor..
Cilt Tipi
Hassas (3)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

La Roche Posay BB Krem

La Roche Posay $mrk$ $opf$ BB krem ve en iyi $mrk$ $opf$ bb krem çeşitleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Seçimleriniz
3 ÜRÜN
Markalar
La Roche Posay Cilt Bakımı Yüz Bakımı BB Krem modellerinde 3 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

La Roche Posay BB Krem

Solgun ve lekeli ciltlerde canlı bir görünüm ve renk eşitliği için en çok tercih edilen cilt bakım ürünleri arasında BB kremler yer alır. Cilt kusurlarını örterken, gücünü doğal içeriklerden alan markaları tercih edenler için La Roche Posay BB krem çeşitleri en çok önerilen ürün seçenekleri arasında yer almaktadır.

Yapısı yoğun makyaj ürünleri gözenekleri tıkayabilirken, BB ve CC krem çeşitleri ise nemlendirici özellikleri ile günlük cilt bakım rutinlerine dahil edilebilirken, makyaj ürünü olarak fondöten yerine de kullanılabilmektedir.

La Roche Posay BB krem seçenekleri başta hassas ciltler olmak üzere tüm cilt tiplerine yönelik seçenekleri ve farklı tonları ile hem cilt bakım ürünleri hem de makyaj ürünleri arasında öne çıkar.

La Roche Posay BB Krem Fiyatları

La Roche Posay BB Krem fiyatları ml alternatifleri ve serilerine göre değişim gösterebilir. Recete.com üzerinden BB krem seçeneğine tıklayarak marka seçiminizi yapabilir, La Roche Posay BB krem fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Güncel kampanyaları takip ederek, markanın en sevdiğiniz ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

La Roche Posay BB Krem Tonları Nelerdir?

La Roche Posay BB krem medium ve light olmak üzere 2 farklı ton seçeneği sunar.

La Roche Posay Hydreane BB Cream Light 40 ml, içeriğindeki pigmentleri ile açıktan orta tona kadar ciltler için formüle edilmiştir. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Özel içeriği ile 12 saate kadar cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Nemlendirici yerine, fondöten yerine ya da makyaj bazı olarak kullanılabilir.

Ortadan koyu tene doğru uygun pigmentlere sahip La Roche Posay BB krem seçeneği ise La Roche Posay Hydreane BB Cream Medium 40 ml’dir. Hassas ciltler için uygun olup, akışkan yapısı kolay uygulama olanağı sunar. Nemlendirici yerine kullanılabilir.

Hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler içinse La Roche Posay Rosaliac CC Creme SPF30 50ml önerilir. Özel pigmentleri ile açıktan ortaya tüm cilt tonlarına uyum sağlamaya çalışır. Cildi rahatlatıp, nemlendirmeye çalışırken aynı zamanda renk pigmentleri ile renk eşitsizliklerinin önüne geçmeyi destekler. SPF 30 özelliği ile güneş koruyucu olarak da kullanılabilir.

CC krem hem cilt bakım rutininde hem de makyaj ürünleri kategorisinde yer almaktadır.

La Roche Posay BB Krem Kaç Ml Seçenekleri Bulunur?

La Roche Posay BB krem seçenekleri markanın farklı serileri içerisinde kullanıcı ile buluşturulmaktadır. BB kremler 40 ml iken CC krem seçeneklerinde 50 ml alternatifi bulunur.