Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi

ISIS Pharma Sivilce ve Siyah Nokta

ISIS Pharma Sivilce ve siyah nokta problemlerinden kurtulmak için, sayfamızda bulunan sivilce kremi ve siyah nokta temizleme kitlerini kullanabilirsiniz.

Seçimleriniz
8 ÜRÜN
Markalar
ISIS Pharma Cilt Bakımı Yüz Bakımı Sivilce ve Siyah Nokta modellerinde 8 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    Sivilce Kremi

    Ciltte oluşan sivilceler ve siyah noktalar, kadınların ve erkeklerin ortak cilt sorunları arasında yer almaktadır. Cildin daha pürüzsüz ve daha temiz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olması için dermokozmetik sektörü, her gün yeni bir ürün ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Sivilce oluşumu, cildinizin tahriş olmaması için de önemlidir. Sivilcelerinizi sıkmanız veya sivilcelerinize sürekli olarak dokunmanız, daha büyük cilt problemlerine sebep olabilir. Bu durum, hem gözeneklerinizin büyümesine hem de yüzünüzde iz kalmasına neden olabilir. Büyüyen gözenekler, yeni sivilcelerin çıkmasına ve siyah nokta oluşumuna davetiye çıkarabilir.

    Sivilce kremi, akneye eğilimli ve akne sorunuyla başa çıkamayan ciltlerin sorunlarını çözmeye yardımcı olması amacıyla geliştirilen ürünlerdendir. Cilt yapınıza uygun ürünü seçerek, cildinizi temizlemeye ve arındırmaya çalışan ürünleri tercih edebilirsiniz. Akneye yönelik cilt sorunlarınızı çözmeye yardımcı olması için dermokozmetik markalarına ait farklı ürünlerden yararlanabilirsiniz. En çok tercih markalar arasında; Bioderma, La Roche Posay, Avene, Vichy, Nilera, SVR, Dermoskin, Dermalogica, Cerave, Ducray, Babe ve Topicrem yer almaktadır.

    Cilt Tiplerine Göre Sivilce Kremi

    Karma ve yağlı ciltler, akneye eğilimi yüksek cilt tiplerinden olmasına karşın, farklı cilt tipleri için üretilmiş sivilce kremleri de bulunmaktadır. Hassas ve normal cilt tiplerine destek olması için üretilen ürünler, cildinize gereken hassasiyeti göstermenize yardımcı olur. Özellikle, Bioderma Sebium ,La Roche Posay Effaclar ve Avene Cleanance serisi, kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamıştır. Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş özel formülleri sayesinde, cildinizi rahatlatmaya yardımcıdırlar. Sivilce bakım kremlerine destek olması ve cildinizi daha etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olması için tonikleri, jelleri ve temizleyici suları tercih edebilirsiniz. Markaların sizler için sunduğu diğer tüm ürünleri incelemek ve ürünlere yönelik fırsatları keşfetmek için ilgili kategoriyi inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.