Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Nuxe (8)
Caudalie (14)
Avene (6)
Vichy (10)
Lierac (6)
Babe (4)
Bebak (1)
BioNike (1)
Cosmed (2)
Darphin (16)
Derma E (9)
Esthederm (16)
Filorga (18)
Murad (6)
Noreva (3)
Sebamed (1)
SVR (3)
Uriage (2)
Yükleniyor..
Cilt Tipi Bilgi
Nemsiz (1)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..

Esthederm Yüz Sıkılaştırıcılar

Esthederm $mrk$ $opf$ Gözenek sıkılaştırıcı kremler ile cilt yaşlanmanızı geciktirin. Sağlıklı ve genç bir görünüm için recete.com size yeter.

Seçimleriniz
16 ÜRÜN
Markalar
Esthederm Cilt Bakımı Yüz Bakımı Yüz Sıkılaştırıcılar modellerinde 16 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    Institut Esthederm, tasarladığı ürünlerinde ileri teknolojiyi kullanarak, tüketicilerin cilt sorunlarında çözüme yönelik seçenekler sunan uzman markalar arasında yer almaktadır. Institut, öğrenme ve araştırma mabedi anlamına gelirken, marka, sunduğu ürün seçeneklerinde bu kriterleri göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Esthe, estetik anlamına gelirken, Derm ise genç görünümü amaçlamakta ve dermatolojiyi simgelemektedir.

    Bu kelime anlamları bir araya toplandığında ortaya çıkan ürün seçenekleri, farklı cilt tipine sahip kullanıcıların, cilt sorunlarına yönelik çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Çevresel dış etkenlerin cilt üzerinde yarattığı tahriş ve kızarıklık gibi olumsuz etkileri yatıştırmaya çalışmak ve bu durumların oluşması durumda çözüme yönelik yardımcı ürün seçenekleri sunan marka, cilt bakımında da farklı alternatifler sunar. 6 ana güneş felsefesi bulunan markaya göre, güneşe maruz kalmanın az ya da çok miktarda olmasının bir farklı bulunmamaktadır. Cildin güneşten korunmasından ziyade güneşe alışmaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle marka güneş ürünlerinde SPF’nin yeterli bir gösterge olduğunu düşünmemektedir.

    En Çok Tercih Edilen Esthederm Ürünleri

    En çok tercih edilen Esthederm ürünlerinin arasında güneş bakım ürünlerinin yanı sıra cilt bakım ürünleri de bulunmaktadır. Granülsüz peeling maske seçenekleri arasında yer alan Institut Esthederm Osmoclean Lightening Buffing Mask, serinin içerisinde en çok kullanılan maske seçenekleri arasında yer almaktadır.

    Lekeli ciltler için koruyucu güneş bakım kremi olan Institut Esthederm Photo Reverse ise güneş korumasına yardımcı olmasının yanı sıra, cildin güneşe alışmasına ve reaksiyon göstermesine engel olmayı amaçlamaktadır. Yine leke ürünleri arasında yer alan aynı zamanda cilt tonu eşitsizliklerinde de severek kullanılan ürünler arasında ise Este – White Brightening Eye Care göz çevresi kremi, markanın tercih edilen ürünleri arasındadır. Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden Esthederm sekmesini tıklayarak, markanın tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.