Özellik Filtreleme
Markalar
BambinoBambino (38)
ChiccoChicco (1)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
1 - 25 TL (17)
Yükleniyor..

Diş Kaşıma / Oyuncak

En iyi $mrk$ $opf$ bebek diş kaşıyıcı ve diş kaşıyıcı oyuncak çeşitlerin Recete 'de. $mrk$ $opf$ Sulu diş kaşıyıcı gibi onlarca bebek ürününde uygun fiyatlar bu sayfada!

Anne Bebek Bebek Aksesuarları Diş Kaşıma / Oyuncak modellerinde 39 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:39 

Diş Kaşıyıcı Nasıl Olmalı?

Diş kaşıyıcı , bebeklerin içgüdüsel olarak engelleyemedikleri diş eti kaşıma hareketi için geliştirilmiştir. Özellikle dişlerin çıkmaya başlayacağı dönemde, ilgili bölgelerde belirgin bir kaşıntı meydana gelir. Bebekler, bu bölgeleri kaşımak için ağızlarına farklı maddeler alabilir. Bu hareketlere bağlı riskleri engellemek ve kaşıntı ihtiyacını gidermek için bebek diş kaşıyıcı ürünleri kullanılabilir. Diş çıkarma sürecinde bebeklerin en önemli yardımcıları, diş kaşıyıcı olarak nitelendirilen ürünlerdir. Bunlar, silikon ve benzeri maddelerden bebeğin hassas yapısı dikkate alınarak üretilmiştir. Bebek diş kaşıyıcı ürünlerin sahip olması gereken bazı özellikler bulunur. Bunlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Bebeğe zarar verecek sivri bölümleri bulunmamalı.
  • Bebeğin boğazına kaçmasına müsait bir şekli olmamalıdır.
  • Diş kaşıyıcı, kolay temizlenebilir ve sterilize edilir olmalıdır.

Bebek Diş Kaşıyıcı Nasıl Kullanılır?

Bebek diş kaşıyıcı, bebeklerin kabaran diş etlerini kaşıması ve ilgili bölgeye masaj yapması için kullanılır. Bu noktada ilgili ürünün temiz bir şekilde bebeğin eline vermek yeterlidir. Diş çıkarma döneminde olan bebek, içgüdüsel olarak elindeki ürünü direkt ağzına götürecek ve diş etlerini kaşımaya başlayacaktır.

Sulu Diş Kaşıyıcı Faydaları

Sulu diş kaşıyıcı, genellikle halka şeklindedir. Halka şeklindeki bu ürünün yararları şu şekilde sıralanabilir:

  • İçerisindeki su nedeniyle bebeklerin ilgisini daha fazla çekebilir.
  • Yumuşak bir yapıya sahip olan sulu diş kaşıyıcı, diş etlerinde tahriş hissinin önlenmesine yardımcı olur.
Ancak bahsedilen faydaların her bebekte farklı seviyelerde görülebileceği unutulmamalıdır.

Bebek Diş Kaşıyıcı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Bebek diş kaşıyıcı, günümüzde yaygın olarak kullanılan ve bebeklerin diş çıkarma sürecini daha rahat geçirmesini sağlayan ürünlerdir. Bebeklerin ilgili dönemdeki en önemli yardımcısı olan bu ürünleri alırken dikkatli olunması gerekiyor.

Bebekler, diş kaşıyıcıları direkt olarak ağızlarına götürme içgüdüsüne sahiptir. Diş çıkarma döneminde sık sık karşılaşılan bu durum nedeniyle, alınacak ürünlerin boğaza kaçma risklerine dikkat edilmelidir. Bebeklerin ağızlarına tamamen girmeyecek şekildeki ürünler tercih edilmelidir. Halka şeklindeki bebek diş kaşıyıcı seçenekleri, bu noktada beklentileri karşılayacaktır.

Tercih edilen ürünlerin yumuşak olması ve bebeklerin diş etlerini ve damaklarını çizmemesi gerekiyor. Bu tür olumsuz etkiler, diş çıkarma sürecinin daha da zorlaşmasına neden olacaktır. Yumuşak ve kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Recete ‘de yer alan Bambino ve Chicco markaları, diş kaşıyıcı ürünlerde öne çıkan markalardandır.

En Uygun Diş Kaşıyıcı Fiyatları

Bebek diş kaşıyıcı fiyatları, ürünlerin sahip olduğu özellikler ve kaliteye bağlı olarak farklılık gösterir. Bu noktada fiyatlardan önce diş kaşıyıcı ürünlerin kaliteli ve bebek sağlığı için herhangi bir risk içermemesine odaklanılmalıdır.

Bebek diş kaşıyıcı ürünlerinin fiyatları oldukça uygun seviyededir. Ancak burada esas olan fiyat değil, ürünlerin kalitesidir. Recete.com farkıyla dünyaca ünlü markaların diş kaşıyıcı ürünlerini, uygun fiyat avantajı ile alabilir ve bebeğinizin diş etlerinin rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz.