Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Akatis (2)
Allergo (6)
Assos (7)
Bioxcin (2)
Carlson (1)
Centrum (3)
Com (6)
Day2Day (4)
Ducray (4)
Easyvit (1)
Kerozan (2)
Klorane (1)
Ligone (3)
Matriks (5)
NBL (4)
Neptune (1)
Nondo (2)
Nutrafarm (10)
Nutraxin (30)
Ocean (26)
Ocuvite (2)
Orzax (14)
Phyto (1)
Radix (1)
Rectiwa (1)
Redoxon (4)
Solgar (91)
Splenda (3)
Sunlife (1)
Velavit (8)
Vitawin (8)
Voonka (37)
Youplus (4)
Fiyat Aralığı Bilgi

Bioxcin Vitamin / Multivitamin

Bioxcin Vitamin ve multivitamin, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Seçimleriniz
2 ÜRÜN
Markalar
Bioxcin Vitaminler Vitamin / Multivitamin modellerinde 2 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Bioxcin Ürünleri

  Bioxcin, Biota Laboratuvarları’nda üretilen saç bakım ürünleri içeren, alanında lider markalardan bir tanesidir. “Saç dökülmesi uzmanı” ifadesiyle öne çıkan Bioxcin, 2006 yılından bu yana dermokozmetik sektörünün önemli markalarından biri olarak göze çarpmaktadır. Biocomplex B11, sadece Biota Laboratuvarları’nda geliştirilen ve Bioxcin’in içeriğinde yer alan bitkisel bir ekstredir. Biota Laboratuvarları geliştirdiği ürünler ile kullanıcıların ihtiyaçlarına uzun vadeli ve bitkisel çözümler getirmeyi hedeflemektedir. 10 yılı aşkın süredir birçok saç ve cilt sorununa çözüm bulmak için formüle edilen ürünler için İstanbul’un seçkin Üniversiteleri ile ortak çalışmalar yürütülmektedir.

  Bioxcin Şampuan

  Saçların canlılığını arttırmaya ve saç bakımını sağlamaya yardımcı olacak içeriği ile Bioxcin şampuan, birçok kullanıcı tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Kuru ve normal saçlar için geliştirilmiş Bioxcin Quantum, ilk kullanımdan itibaren saçların daha kalın ve gür görünmesini sağlamaya çalışır. Saçlara direnç, parlaklık ve dolgunluk kazandırmaya yardımcı olur. Bioxcin Quantum Phytosterol Sağlıklı Uzama Şampuanı, Biocomplex B11 içeriği ile saç derisini beslemeye yardımcıdır. Formülünde yer alan vitaminler ve minareller saçı güçlendirmeye yardımcı olur. Zayıflamış saç telleri için Bioxcin Quantum Double Effect Şampuan tercih edilebilir. Yoğun Saç Dökülmesi İçin Şampuan ürünleri arasında Bioxcin Forte Şampuan yer almaktadır. Konsantre formülü, özel olarak geliştirilmiştir. Markanın ürün gamı içerisinde siyah sarımsak ekstresi içeren Kökleri Zayıflamış Güçsüz Saçlar İçin etkili olan Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı da yer almaktadır. Sadece kadınlar için geliştirilmiş ve kadın tipi saç dökülmesi için sunulan Bioxcin ürünü ise Femina Kadın Tipi Saç Dökülmesi İçin Şampuan’dır.

  Bioxcin Serum

  Bioxcin serum, yoğun saç dökülmelerine karşı yardımcı olması amacıyla geliştirilen dermokozmetik ürünüdür. Saçlara hacim ve direnç kazandırmaya çalışır. Bioxcin serum ürünlerinin tümüne göz atmak ve markanın diğer ürünlerine ulaşmak için siteyi inceleyebilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.