En Çok Satanlar

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Nuxe (14)
Mustela (1)
Avene (5)
Vichy (2)
Lierac (2)
Bioderma (15)
Avent (2)
CeraVe (13)
Incia (7)
Oral-B (3)
Orkid (2)
Phyto (1)
Solgar (3)
Splat (1)
SVR (1)
Youplus (1)
Marka Serileri Bilgi
Sebium (1)
Atoderm (9)
Fiyat Aralığı Bilgi

Bioderma Sezonun En Beğenilenleri

Seçimleriniz
15 ÜRÜN
Markalar
Bioderma RECETE Sezonun En Beğenilenleri modellerinde 15 Ürün kayıt bulundu.
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Bioderma

  Dünya üzerinde pek çok ülkede ürünleri satışa sunulan Bioderma markasının temelleri 1970’li yıllarda atılmış ve günümüze kadar pek çok cilt probleminin tedavisinde etkili ürünler üreterek yaygın hale gelmiştir. Alanında profesyonelleşmiş dermatoloji uzmanları ile işbirliği içerisinde olan marka, 90’dan fazla ülkede dermatoloji ürünleri kapsamında lider konumda yer alır. Biyolojinin dermatolojiye hizmet etmesi felsefesini benimseyen Bioderma, yüz bakımı, vücut bakımı, saç bakımı ve güneş koruması gibi farklı cilt bakım alanlarında meydana gelen sorunlar için onlarca farklı ürün seçeneği sunarak çözüm odaklı bir hizmet sağlar.

  Bioderma Ürünleri

  Günümüzdeki ününü, hassas ciltler için ürettiği Sensibio serisi ile kazanan markanın Sensibio H20 ürünü, kullanıcılar tarafından en çok beğenilenler ve tavsiye edilenler arasındadır. Markanın diğer serileri arasında Hydrabio, Atoderm, Sebium, Node, Abcderm, Photoderm ve White Objective yer alır.

  Bioderma Serileri Kullanım Alanları

  -Hassas ciltlere uygun bakım ürünleri sunan Sensibio serisi, hassas ve kızarıklık yaşayan cilterin problemlerini azalmasına yardımcı olabilir.

  -Nemsiz cilt sorunu yaşanan kullanıcılara hitap eden Hydrabio serisi ise gün içerisinde cildin maruz kaldığı, hava kirliliği, stres ve ısı değişimlerinin olumsuz etkilerini en aza indirmekte fayda sağlayabilir.

  -Pek çok kişinin en büyük sorunlarından biri olan cilt kuruluğu için özel olarak hazırlanan Atorderm serisi,Bioderma laboratuarlarınca geliştirilen Skin Barrier Therapy™ ve Ecodéfensine™ patenti sayesinde cildin arınmasına, yatışmasına ve nemlenmesine yardımcı olabilir.

  -Sebum dengesinin bozulmasından kaynaklanan cilt sorunları için etkili olan Sebium serisi, Fluidactiv® patenti ile cildin yağ dengesinin korunmasına olanak sağlar. Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiştir.

  -Hassas saç derisinin ihtiyaç duyduğu korumayı sağlayan Node serisinde deterjan içermeyen şampuanlar bulunur.

  -Bebek ve çocuklar için üretilen Abcderm serisi, Dermatolojik Güvenlik İlkeleri'nin esas alınarak üretildiği ürünleri içerisinde bulundurur.

  -Photoderm serisi, yüksek UVA/UVB koruması sağlayarak cilt sağlığını güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Cilt tiplerine özel güneş ürünleri sunar.

  -Leke problemi ile karşı karşıya kalan hassas ciltler için üretilen White Objective serisi cilt aydınlatmasına yardımcı olur.