En Çok Satanlar

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Nuxe (3)
Mustela (5)
Avene (6)
Vichy (2)
Lierac (2)
Bioderma (13)
Babe (3)
Biobaby (1)
Bioxcin (2)
Cosmed (6)
Daylong (1)
Driclor (1)
Ducray (3)
Incia (6)
Klorane (1)
Rectiwa (3)
Sebamed (1)
SVR (5)
Fiyat Aralığı Bilgi

Avene Fırsatlar

Seçimleriniz
6 ÜRÜN
Markalar
Avene RECETE Fırsatlar modellerinde 6 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Avene

  Cilt bakımı için önemli bir yere sahip olan güneş kremleri, hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılması gereken ürünler arasında yer alıyor. Cilt bakımı konusunda çoğu kullanıcının beğenisini kazanmış Avene, güneş kremleri ile de kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeye yardımcı oluyor. Her yaştan kullanıcıya hitap eden Avene güneş kremi çeşitleri, dermatolojik içerikleri sayesinde cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya destek oluyor. Güneşe maruz kalan ciltte meydana gelen lekelenme ve kırışıklık sorunlarını en aza indirmeye yardımcı olan Avene güneş kremleri, hem vücut hem de yüz için farklı seçenekler sunuluyor.

  Avene Güneş Kremi Çeşitleri

  Her cilt tipi için farklı ürünler sunan Avene güneş kremi çeşitleri, kullanıcıların doğru ürün seçiminde bulunmasına yardımcı oluyor. Eğer cildiniz hassas ise hassas cilt tiplerine özel olarak geliştirilmiş, yüksek koruma faktörlü bir ürün tercih etmelisiniz. Cildiniz karma ve yağlı ise aynı şekilde bu cilt tipine özel ürünleri araştırmalısınız. Örnek olarak Avene Fluid SPF50+ Dry Touch güneş kremi, karma, yağlı ve hassas ciltler için yüksek koruma sağlamayı hedeflerken aynı zamanda içerisindeki matlaştırıcı pudralar ile ciltte meydana gelen parlamaların da önüne geçmeye çalışıyor. Böylelikle cildinizi güneşe karşı korumaya yardımcı olurken, parlamaya karşı da destek oluyor.

  Avene Ürünleri ile Gün Boyu Etkin Koruma

  Yaz aylarında güneşin tadını çıkarmak isteyen kişilerin sadece yetişkinler olmadığını düşünen Avene, çocuklar için de etkin koruma sağlamaya yardımcı güneş kremleri sunuyor. Özellikle denizde vakit geçirmeyi, açık havada oynamayı seven çocuklar için mutlaka kullanılması gereken güneş kremleri, cildin korunmasına yardımcı oluyor. Korumanın etkinliğini devam ettirmek için ise terleme ve deniz sonrası güneş ürününün tekrar sürülmesi büyük önem taşıyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı içerik ve koruma faktörlerine sahip olan kremler arasından cildinize uygun olanı seçerek güneşin tadını çıkarabilirsiniz.