Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Bioderma (17)
Marka Serileri Bilgi
Sensibio (16)
Sebium (21)
Atoderm (17)
Hydrabio (13)
Cleanance (10)
Effaclar (14)
Cilt Tipi Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi

Atoderm Cilt Bakımı

Cildiniz için gerekli olan tüm cilt bakım ürünleri, Recete.com güvencesi ile online mağazamızda en uygun fiyatlarla satışta.

Seçimleriniz
17 ÜRÜN
Marka Serileri
Cilt Bakımı modellerinde 17 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:17 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Bioderma Atoderm

  Bebekler başta olmak üzere hem çocuklarda hem de yetişkinlerde belirli sebeplerden dolayı meydana gelen kuruluk ve hassasiyet ciltte bir süre sonra tahrişlere neden oluyor. Özellikle henüz dış dünyaya ayak uydurmayan bebeklerin ciltlerinde oluşan kuruluklar, cildin farklı yerlerinde gözle görülür tahrişlerin oluşmasına neden oluyor. Her yaştan kullanıcının tercih edebileceği Bioderma Atoderm, cildi kurumaya karşı koruyarak yatışmasına ve rahatlamasına yardımcı oluyor. Cilde yoğun bir bakım uygulamaya çalışan Bioderma Atoderm, kuruluk sorununun tekrarlanmasını önlemeye, cildin doğal nem dengesini yeniden kazanmasına destek olabilir.

  Cilt Kuruluğunu Azaltmaya Yardımcı Olan Bioderma Atoderm

  Yanaklarda, dizlerde, göbekte ve kollarda daha sık karşılaşılan kuruma ve tahrişler, ürünün içerisindeki zenginleştirilmiş formüller sayesinde cildin yenilenmesine yardımcı oluyor. Skin Barrier Therapy™ ve Ecodéfensine™ patenti sayesinde cildi derinlemesine nemlendirmeye ve arındırmaya destek olan Atoderm serisinin düzenli olarak kullanılması gerekiyor.

  Bioderma Atoderm ile Sağlıklı Bir Cilt

  Sağlıklı bir cilde kavuşmayı hayal eden kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefleyen Bioderma Atorderm serisi; kuru, çok kuru ve hassas cilt tipleri için ideal bir seçenek olabilir. Yoğun bir dokuya sahip olan ürün, yapışkan bir his bırakmaması sayesinde keyifli bir kullanım sunmayı hedefliyor. Günlük kullanıma uygun olan ürünün hipoalerjenik olup cilt tarafından kolay bir şekilde emiliyor. Günde bir ya da iki kez temizlenmiş cilde uygulayabileceğiniz seri, bebekler için uygun olsa dahi mutlaka uzman bir hekime danıştıktan sonra kullanılması öneriliyor. Bebek cildine uygulanırken ürünün yetişkinlere göre daha az miktarda ve nazik hareketlerde sürülmesi öneriliyor.